» »

Peticija za legalizacijo konoplje

Peticija za legalizacijo konoplje

««
20 / 25
»»

c3p0 ::

Za Francoze, ki pojejo obilne količine ne ravno zdravih sirov in drugih maščob in nimajo toliko kardio-vaskularnih težav, zdaj pravijo, da je to in ono v resnici koristno za srce, da ni vino... Bo kar vino faktor, vsaj delno, ne neka trenutna raziskava, z neko agendo.

Okapi ::

Machete je izjavil:

Nič nisi povedal. Je, ampak ni, ne vemo koliko in zakaj, naj bi itd..

Povedal sem, argumentirano, da nimaš pojma, ko trdiš
Ker (dejanska) medicinska stroka je jasna in enotna: deci rujnega nima nobenega pozitivnega vpliva na telo.

c3p0 ::

Sumenjak je izjavil:


Vidiš spet nimaš pojma. CBD in THC (OBOJE!) imata svoje namene v zdrastvo. Aja pa pozabil si še ostalih 100+ variant THC-ja in CBD-ja, ki najdejo v konoplji, ki vsak po svoje vplivajo na zdravlenje in zadetost.
Nevem zakaj se vsi tako sredotočate na kajenje? Nevem zakaj bi se šlepal? Ker bom dražje plačeval. Ker bom še moral davek poravnati? Samo za kajenje naj ostane kot je. Rajši grem k lokalnemi dileri in se rešim davka. Zastrelali ste se v eno stvar in orate po njej.
Misli si kaj si hočeš jaz za svojo ZASVOJENOST ne rabim legalizacije in noben drugi je ne rabi.
Le meči si pesek v oči.


Kot očiten strokovnjak za te zadeve me izobrazi. Dajem ti oder, da me prepričaš kje je THC koristen množicam, da ga je treba legalizirat in morda dobite moj glas. Za CBD sem že zdaj, a referendum ne dela specifik, zato je moj glas trenutno proti.

Velika večina zapohančkov pač kadi in meša s tobakom, torej še en minus. Zvijanje "špinela" je zanje ritual, ki ga ne zamenjajo za noben piškotek ali drug "edible". Pa upajo, da jim lokalni diler ne bo tokrat podvalil še malo fentanila kot začimbo, da bo bolj zadelo in se bodo vrnili ravno k njemu po naslednje doze. Ne bo pa davka, vsaj ne finančnega...

Machete ::

Okapi je izjavil:

Machete je izjavil:

Nič nisi povedal. Je, ampak ni, ne vemo koliko in zakaj, naj bi itd..

Povedal sem, argumentirano, da nimaš pojma, ko trdiš
Ker (dejanska) medicinska stroka je jasna in enotna: deci rujnega nima nobenega pozitivnega vpliva na telo.


Ne bluzita s temi 'baba rekla'. Ne trdim, da škoduje in nimam niti nič proti, ampak medicina dokazov o super duper srečnejših občasnih popivcev kozarca in srcu, ki dočaka 100 let, nima.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Okapi ::

:)) Dal sem ti dve povezavi, na univerzitetni spletni strani, kjer piše, da ima alkohol pozitivne učinke, znanstveno dokazano. Ti pa še kar trobiš svoje.;((

Sumenjak ::

c3p0 je izjavil:

Sumenjak je izjavil:


Vidiš spet nimaš pojma. CBD in THC (OBOJE!) imata svoje namene v zdrastvo. Aja pa pozabil si še ostalih 100+ variant THC-ja in CBD-ja, ki najdejo v konoplji, ki vsak po svoje vplivajo na zdravlenje in zadetost.
Nevem zakaj se vsi tako sredotočate na kajenje? Nevem zakaj bi se šlepal? Ker bom dražje plačeval. Ker bom še moral davek poravnati? Samo za kajenje naj ostane kot je. Rajši grem k lokalnemi dileri in se rešim davka. Zastrelali ste se v eno stvar in orate po njej.
Misli si kaj si hočeš jaz za svojo ZASVOJENOST ne rabim legalizacije in noben drugi je ne rabi.
Le meči si pesek v oči.


Kot očiten strokovnjak za te zadeve me izobrazi. Dajem ti oder, da me prepričaš kje je THC koristen množicam, da ga je treba legalizirat in morda dobite moj glas. Za CBD sem že zdaj, a referendum ne dela specifik, zato je moj glas trenutno proti.

Velika večina zapohančkov pač kadi in meša s tobakom, torej še en minus. Zvijanje "špinela" je zanje ritual, ki ga ne zamenjajo za noben piškotek ali drug "edible". Pa upajo, da jim lokalni diler ne bo tokrat podvalil še malo fentanila kot začimbo, da bo bolj zadelo in se bodo vrnili ravno k njemu po naslednje doze. Ne bo pa davka, vsaj ne finančnega...


Lol hahaha
Prvo: nebom te učil, ker imaš na spletu veliko FREE materiala na to temo samo čas rabiš.
Drugo: Ja, diler ti bo dal zraven FREE drogo za katero je on moral plačati. Pol jo kar podarja naokoli. Drugači obstajo vrtičkarjim ki religiozno z veliko ljubezni vzgajajo svoje rastline. Še nisi naletel na pluga, zgleda.

T440 ::

Madona, po prebranem sodeč zapohančki vneto zagovarjajo samo in izključno zdravje.
Argumenti zapohančkov o zdravju travce so pravzaprav enaki argumentom antivaxxerjev, flateartherjev in podobnega življa.
Se pa bojim ene zadeve -z 'napredkom' družbe, liberalizacijo in vsesplošnim sprejemanjem vsega, se zna zgoditi, da bodo vse tri skupine (zapohančki, antivaxxerji in flateartherji) postali mainstream in povsem običajen ter prevladujoč način gledanja na svet. Tipičen Evropejec naslednjega stoletja bo kot kaže zapohan, nebinaren in neizobražen.

ginekk ::

T440 je izjavil:

Madona, po prebranem sodeč zapohančki vneto zagovarjajo samo in izključno zdravje.
Argumenti zapohančkov o zdravju travce so pravzaprav enaki argumentom antivaxxerjev, flateartherjev in podobnega življa.
Se pa bojim ene zadeve -z 'napredkom' družbe, liberalizacijo in vsesplošnim sprejemanjem vsega, se zna zgoditi, da bodo vse tri skupine (zapohančki, antivaxxerji in flateartherji) postali mainstream in povsem običajen ter prevladujoč način gledanja na svet. Tipičen Evropejec naslednjega stoletja bo kot kaže zapohan, nebinaren in neizobražen.


Dober vpogled v low life mindset pijančka.

Če se ti bojiš ene zadeve, še ne pomeni da bo karkoli od tega res.

Kresnik ::

T440 je izjavil:

Madona, po prebranem sodeč zapohančki vneto zagovarjajo samo in izključno zdravje.
Argumenti zapohančkov o zdravju travce so pravzaprav enaki argumentom antivaxxerjev, flateartherjev in podobnega življa.
Se pa bojim ene zadeve -z 'napredkom' družbe, liberalizacijo in vsesplošnim sprejemanjem vsega, se zna zgoditi, da bodo vse tri skupine (zapohančki, antivaxxerji in flateartherji) postali mainstream in povsem običajen ter prevladujoč način gledanja na svet. Tipičen Evropejec naslednjega stoletja bo kot kaže zapohan, nebinaren in neizobražen.


Zakaj pa bi morali mi zagovarjat karkoli?

Ti si eden od tistih, ki bi imel zakone in prepovedi samo zato da pac so, ker uzivas v tem, da drugim grenis zivljenje.

Ne, v reali si ti tisti, ki mora dokazat, da prepoved konoplje v rekreativne namene ni samo metanje davkoplacevalskega denarja skozi okno.

Machete ::

Okapi je izjavil:

:)) Dal sem ti dve povezavi, na univerzitetni spletni strani, kjer piše, da ima alkohol pozitivne učinke, znanstveno dokazano. Ti pa še kar trobiš svoje.;((


UAU, a to piše pod tem sklopom? (Daj vsaj preberi.)

Possible Health Benefits of Alcohol
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IMBB ::

c3p0 je izjavil:


Malega piva ne čutiš, ker imaš polni želodec pice, alkohol se zato vsrkava v kri in metabolizira počasi. Na tešče ga občasni pivec čuti.

Sokovi seveda vsebujejo nekaj alkohola, saj vsako zrelo sadje fermentira, ob tem se proizvaja alkohol. OŠ znanje.

Zdravnik občasnega piva ne graja, deci rujnega pa mnogokateri celo priporoča.


To so taka sprenevadenja, da glava peče. Sem pil alkohol redno. Nikoli, niti enkrat v življenju ga nisem zavestno šel pit in spil tako malo, da ga nisem čutil, ker sicer ga ne bi pil, ker je okus objektivno ogaben proti drugim pijačam, pa še dehidrira. Pa noben drug, ki ga poznam. Alkohol se pije za zadevanje v 99 %, služi pa seveda zdravje za izgovor.

Zadeva je pač zakoreninjena tako globoko, da alkoholiki celo preko zdravnikov lobirajo. Tu ni nobene razlike glede na zapohance v metodah in argumentih. Samo v uveljavljenosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IMBB ()

Slopek ::

@IMBB
+1

Točno tako. Samo alkoholik bo rekel, da pije pivo zaradi samega okusa. Da ne govorim o vinu in drugih še močnejših zadevah. Ampak ja, alkoholiki so samo užitkarji.

IMBB ::

c3p0 je izjavil:

Pa upajo, da jim lokalni diler ne bo tokrat podvalil še malo fentanila kot začimbo, da bo bolj zadelo in se bodo vrnili ravno k njemu po naslednje doze.


Če bi le obstajal način, kako vzpostavit večjo kontrolo nad robo in zmanjšati odvisnost od črnega trga, kjer je kontrola po definiciji nemogoča. Le s kako politiko do alkohola smo dosegli to, da večinoma ni še npr. metanola (ali česa drugega) poleg etanola... Ja kdo bi vedel?

ginekk ::

Že omemba fentanila skupaj s konopljo je delusional. Zakaj in kako bi to kdorkoli sploh mešal. Sploh pa fentanil je opijat in kot tak po učinku mnogo bolj podoben alkoholu kot pa konoplji. Nek pijanček je prišel pridigah o konoplji, o drogah pa največ ve iz lastnega kozarca.

IMBB ::

Ja, to itak. Mene je najbolj strah v trgovini, ko kupujem posebno za 3 € na kilo, da mi ni kdo kaviarja not primešal slučajno. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IMBB ()

Bellator ::

Misliš, da te najprej navlečejo na kakšnega cenejšega ali takoj na Belugo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

fur80 ::

Poznam kar nekaj ljudi, ki so bili alkoholiki in jim je življenje šlo prokleto navzdol, eni tudi večkrat na zdravljenju, tudi kak infarkt. Kaj vse povzroča alkohol najbrž veste, od tresenja, krčev, delirijev,... da kaj človek počne močno opit in kaj se potem spomni sploh ne govorim.
In so potem to zdravili z travo, piti so čisto nehali in lahko danes normalno funkcionirajo, seveda na močnem skunku, pa vseeno so čisto drugi ljudje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

c3p0 ::

Machete je izjavil:

Okapi je izjavil:

Machete je izjavil:

Nič nisi povedal. Je, ampak ni, ne vemo koliko in zakaj, naj bi itd..

Povedal sem, argumentirano, da nimaš pojma, ko trdiš
Ker (dejanska) medicinska stroka je jasna in enotna: deci rujnega nima nobenega pozitivnega vpliva na telo.


Ne bluzita s temi 'baba rekla'. Ne trdim, da škoduje in nimam niti nič proti, ampak medicina dokazov o super duper srečnejših občasnih popivcev kozarca in srcu, ki dočaka 100 let, nima.


Moja prababica je doživela blizu 100, vsak večer je spila malo cvička za boljše spanje. Pokončal jo je na koncu padec, nič druga.

c3p0 ::

ginekk je izjavil:

Že omemba fentanila skupaj s konopljo je delusional. Zakaj in kako bi to kdorkoli sploh mešal. Sploh pa fentanil je opijat in kot tak po učinku mnogo bolj podoben alkoholu kot pa konoplji. Nek pijanček je prišel pridigah o konoplji, o drogah pa največ ve iz lastnega kozarca.


Ni ravno. Fentanil je izredno potenten, sintetičen in proizvede se lahko dokaj poceni, v večjih količinah. Zadene in zasvoji, stranke se vračajo, moar profits etc. etc.

https://www.serenitygrove.com/news/can-...

A to je zdaj NVO mantra, kdor je proti drogam in občasno spije mali pirček, je pa alkoholik, pijanček? Vam je bajsa dala taka navodila?

Slopek je izjavil:


Točno tako. Samo alkoholik bo rekel, da pije pivo zaradi samega okusa. Da ne govorim o vinu in drugih še močnejših zadevah. Ampak ja, alkoholiki so samo užitkarji.


A tu ste sami 10 letniki? Takrat sem rekel fuj, kdo bo pa pil pivo, to je ogabno. Občasno zraven pizze kak mali pirček prav paše, sploh poleti. In to je to.

Zdaj pa kar nazaj v peskovnik, sicer je mokro danes...

IMBB je izjavil:


To so taka sprenevadenja, da glava peče. Sem pil alkohol redno. Nikoli, niti enkrat v življenju ga nisem zavestno šel pit in spil tako malo, da ga nisem čutil, ker sicer ga ne bi pil, ker je okus objektivno ogaben proti drugim pijačam, pa še dehidrira. Pa noben drug, ki ga poznam. Alkohol se pije za zadevanje v 99 %, služi pa seveda zdravje za izgovor.


Alkohol si pil redno, a to kar medicinskega? A ljudje, ki spijejo kak pirček poleti, ne obstajajo? Ali se jim v resnici gabi, ampak se delajo da je kul? Aja, so kar alkoholiki... Ko bi le pohali, takrat pa bi skrbeli za svoje zdravje, saj gre za magično rastlinico, preventivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

c3p0 ::

IMBB je izjavil:

Ja, to itak. Mene je najbolj strah v trgovini, ko kupujem posebno za 3 € na kilo, da mi ni kdo kaviarja not primešal slučajno. :))


Če že delaš primerjavo, jo delaj na mestu. Relevantni primer bi bil vprašanje, da ti ni kdo primešal v posebno starih dirkaških konjev. Ne boš vedel.

IMBB ::

c3p0 je izjavil:


Alkohol si pil redno, a to kar medicinskega? A ljudje, ki spijejo kak pirček poleti, ne obstajajo? Ali se jim v resnici gabi, ampak se delajo da je kul? Aja, so kar alkoholiki... Ko bi le pohali, takrat pa bi skrbeli za svoje zdravje, saj gre za magično rastlinico, preventivo.


Ja no, še bolj se sprenevedaj, zdaj je treba še slovarje ven potegnit pa razložit, kaj pomeni v vsakdanjem jeziku "piti alkohol", to pa ja ne zajema pira, mora biti 95 %+ etanol. Ali celo metanol ali izopropanol.

Seveda obstajajo ljudje, ki spijejo kak pirček poleti, sem bil sam tak človek. Sem spil enega ali dva. Ampak čist vedno toliko, da sem čutil, brez tega niti nisem začel, niti enkrat, kakšen čudež, le zakaj? Verjetno bo zarad okusa. Ljudje okoli mene pa enako oz. ponavadi so se še malo kasneje ustavili, pa noben ni rekel, da pretiravam. Kul faktor je tudi en razlog, poleg zadetosti, okus je pa bolj izgovor, poleg zdravja.

Pohanje po mojem ni nič boljše, se pa pohači sprenevedajo enako kot ti. Oz. celo manj morda. Namigujejo sicer na zdravje, enako kot ljubitelji alkohola, ampak zaenkrat še recimo tukaj ni noben prijavil, da poha ali bi pohal pa zaradi vonja, ne za zadevanje

IMBB ::

c3p0 je izjavil:

IMBB je izjavil:

Ja, to itak. Mene je najbolj strah v trgovini, ko kupujem posebno za 3 € na kilo, da mi ni kdo kaviarja not primešal slučajno. :))


Če že delaš primerjavo, jo delaj na mestu. Relevantni primer bi bil vprašanje, da ti ni kdo primešal v posebno starih dirkaških konjev. Ne boš vedel.


Delal sem primerjavo po ceni. Stari dirkaški konji so bistveno dražji od drugih surovin za posebno? Potem ni realne bojazni, da bi se tam znašli. Tako kot ne fentanil v travi.

c3p0 ::

Imaš prav, poha se nikoli ne iz užitka, ampak zgolj iz namena zadevanja. Pirček pa lahko spiješ čisto iz užitka in ne boš ničesar čutil. Večina, ki tu in tam spije kakega, le poleti, dela tako. Pa še smrdi ne naokoli in ni pasivnih kadilcev.

IMBB je izjavil:


Delal sem primerjavo po ceni. Stari dirkaški konji so bistveno dražji od drugih surovin za posebno? Potem ni realne bojazni, da bi se tam znašli. Tako kot ne fentanil v travi.


V bistvu ne. Zaradi vseh steroidov, antibiotikov in ostalega, ne bi nikoli legalno mogli preiti v prehrano ljudi. Meso se menda mora kar uničit, ali it v pasjo hrano. Razen, če zaide v procesirane mesne produkte za ljudi. Par let nazaj je bil pri nas škandal okoli tega, romunski ali poljski konji v uvoženih lasagnah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

IMBB ::

c3p0 je izjavil:

Imaš prav, poha se nikoli ne iz užitka, ampak zgolj iz namena zadevanja. Pirček pa lahko spiješ čisto iz užitka in ne boš ničesar čutil. Večina, ki tu in tam spije kakega, le poleti, dela tako. Pa še smrdi ne naokoli in ni pasivnih kadilcev.


Ja, bravo no. Užitek je edini razlog za zadevanje, če bi ljudje trpeli, ko so zadeti, se noben ne bi zadeval, ne z alkoholom pa ne s travo. Lahko spiješ toliko, da ne čutiš nič. Pa pokadiš lahko toliko, da ne čutiš nič. Samo noben tega ne dela v 99 %, začuda.

Bellator ::

c3p0 je izjavil:

Pirček pa lahko spiješ čisto iz užitka in ne boš ničesar čutil.


Moraš biti pa res pijanec, da te pir ne butne

fur80 ::

c3p0 je izjavil:

Imaš prav, poha se nikoli ne iz užitka, ampak zgolj iz namena zadevanja. Pirček pa lahko spiješ čisto iz užitka in ne boš ničesar čutil. Večina, ki tu in tam spije kakega, le poleti, dela tako. Pa še smrdi ne naokoli in ni pasivnih kadilcev.

IMBB je izjavil:


Delal sem primerjavo po ceni. Stari dirkaški konji so bistveno dražji od drugih surovin za posebno? Potem ni realne bojazni, da bi se tam znašli. Tako kot ne fentanil v travi.


V bistvu ne. Zaradi vseh steroidov, antibiotikov in ostalega, ne bi nikoli legalno mogli preiti v prehrano ljudi. Meso se menda mora kar uničit, ali it v pasjo hrano. Razen, če zaide v procesirane mesne produkte za ljudi. Par let nazaj je bil pri nas škandal okoli tega, romunski ali poljski konji v uvoženih lasagnah.


Ah daj no, zato pa na piknikih pijejo 0,0 pivo? :D Če imaš družbo, prinesi vedno zraven 0.0 in poročaj kako je šlo z pivom. Človek iz samega užitka nikoli ne pije alkoholno pivo, ampak zato, da malo trofi! ;) 2,3 je pive, je en tak normalen joint, samo malo drugače, če pa skupaj pa se lepo spotencira! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

IMBB ::

c3p0 je izjavil:


V bistvu ne. Zaradi vseh steroidov, antibiotikov in ostalega, ne bi nikoli legalno mogli preiti v prehrano ljudi. Meso se menda mora kar uničit, ali it v pasjo hrano. Razen, če zaide v procesirane mesne produkte za ljudi. Par let nazaj je bil pri nas škandal okoli tega, romunski ali poljski konji v uvoženih lasagnah.


No, zato je tvoje primerjava slaba, ne pa boljša od moje. Ker fentanila pa ni treba uničit. Pa kaviarja tudi ne. Je dovolj odjemalcev tega za višje cene. Če ti še ni kapnilo, zakaj se kdo norca dela iz tvoje izjave in primerjave. Zakaj je dobro, da ma posebna tak pravni status, da ne prednjači na črnem trgu, si pa spotoma sam pogruntal. Da boš pogruntal isto za travo, pa boš mogoče moral odložit alkohol. Ali pa odpravit nek drug kognitivni problem, ki ga imaš. Ne vem, kakšen. Stvari niso komplicirane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IMBB ()

NuMaN ::

Malce sem preletel in nekateri omenjate, da imajo alkoholne pijače zanič okus.

Dober okus: dobro vino in pivo, kava, radenska, izvirska voda na kraju samem, naravna limonada in naravni pomarančni sok.

Slab okus: vse gazirane sladke pijače, energijske pijače, cedevita, izotonične pijače.

IMBB ::

Človk bi se lahko natreniral, da ma drek dober okus, če bi dobro zadel, potem pa okoli govoril, da ga je zarad okusa, ne zarad zadevanja.

NuMaN ::

Govoril sem o okusu, ne zadevanju.
A če spijem samo eno pivo ob kosilu in nobenega drugega alkohola isti dan, se potem zadevam?

Tako nekako te je razumeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

fur80 ::

NuMaN je izjavil:

Govoril sem o okusu, ne zadevanju.
A če spijem samo eno pivo ob kosilu in nobenega drugega alkohola isti dan, se potem zadevam?

Tako nekako te je razumeti.


Seveda se! :D A če človek skadi 1 joint po kosilu, se ne zadeva. Paše isto, eno skupaj z drugim pa še toliko bolj.

IMBB ::

NuMaN je izjavil:

Govoril sem o okusu, ne zadevanju.


Ja, vem. Pogost izgovor. V reali pa vemo, kako je.

NuMaN ::

No kako je v reali.

Seveda je alkoholizem pri nas problem - in ostala zadevanja, ampak ultra krepostna družba tudi ni rešitev (prohibicija v ZDA recimo).

So mi pa pred ure zvonili neki propagatorji religije ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

IMBB ::

Ja, ultra krepostno ureditev imamo glede ene stvari. Glede ene podobne stvari pa pač ne.

NuMaN ::

IMBB je izjavil:

NuMaN je izjavil:

Govoril sem o okusu, ne zadevanju.


Ja, vem. Pogost izgovor. V reali pa vemo, kako je.


Mogoče pa bivši alkoholik obtožuje druge, da so alkoholiki.

IMBB ::

Možno. Mogoče pa prikriti alkoholik poskuša diskredirati nekoga, ker se noče z njim sprenevedat, da se pije v glavnem zaradi okusa pa zdravja.

Ob tem, da nisem za to, da bi imeli še za alkohol ultra krepostno ureditev. Je trenutna čisto v redu. Samo sprenevedat se pa ni treba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IMBB ()

Colt1911 ::

Kaka konoplja, Aloe Vera je 100 X bolj zdrava.

NuMaN ::

IMBB:

Spijem pir po kosilu ker mi paše.
Na srečo je še taka mera svobode, ga mi lokalni dušebrižnik tega ne more preprečiti.

Sicer lahko dokažem, da nisem alkoholik pred strokovno neodvisno komisijo. Stroške kriješ ti.

IMBB ::

NuMaN je izjavil:

IMBB:
Spijem pir po kosilu ker mi paše.
Na srečo je še taka mera svobode, ga mi lokalni dušebrižnik tega ne more preprečiti.


Jaz ti tega nočem preprečit niti otežit. Si ga pa zapohanc zrola iz čisto istega razloga. Ker mu paše.

NuMaN je izjavil:

IMBB:
Sicer lahko dokažem, da nisem alkoholik pred strokovno neodvisno komisijo. Stroške kriješ ti.


To pa tud verjamem, še posebej če člani komisije tud pijejo samo zarad okusa in zdravja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IMBB ()

NuMaN ::

Ne, pijejo ker jim paše. Tudi zaradi okusa.
Za zdravje pa malokdo skrbi zgledno.

Sicer je tema o konoplji.
Meni se zdi absurdno, da je sploh kaka rastlina prepovedana.
(Sicer ne kadim niti čikov ...)
Ampak zakaj ni posekana vsa trta?

Očitno alkohol ni tako nevaren za družbeno ekonsko ureditev zadnjih 200 let kot THC.

Druge razlage nimam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

IMBB ::

Zakaj bi pa bila posekana trta, če pa ljudem paše pit? Še konoplje ni ratalo iztrebit

NuMaN ::

Zaradi "poštenosti". Alko da, travca ne.

Vse bi treba legalizirat. Tudi trde droge.

Če pa narediš kako pi..., nič olajševalnih okoliščin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

WizzardOfOZ ::

Sumenjak je izjavil:

Ste mogoče že slišali za oblačila iz konoplje? Koliko lažje je za pridelavo od bombaža in koliko energije manj se porabi za enako majico. Ne, seveda niste znate samo pljuvat in bluzit o nečem kjer je vaše znanje tematike blizu ničle.


Industrijska konoplja ni prepovedana.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

WizzardOfOZ ::

IMBB je izjavil:

Sem pil alkohol redno. Nikoli, niti enkrat v življenju ga nisem zavestno šel pit in spil tako malo, da ga nisem čutil, ker sicer ga ne bi pil, ker je okus objektivno ogaben proti drugim pijačam, pa še dehidrira. Pa noben drug, ki ga poznam. Alkohol se pije za zadevanje v 99 %, služi pa seveda zdravje za izgovor.


Zvečer se vsedeš na balkon/vrt/teraso in si privoščiš en dober konjak pa uživaš v njem. Pa ne vsak dan, ampak prej enkrat na mesec ali dva. Poznam kar nekaj ljudi, ki si občasno natočimo 0.2 deci kakega odličnega konjaka/ruma/viskija samo za okus (aromo) in to spijemo. (Nekak tako, kot da bi na mesec ali dva pokadil 1cm dolg joint domačice. Ampak takega pa res ne poznam. :)) )
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Meizu ::

THE 10 MOST ADDICTIVE DRUGS

1. Heroin
2. Cocaine
3. Crack Cocaine
4. Alcohol**
5. Fentanyl
6. Barbiturates
7. Methadone
8. Crystal Meth
9. Amphetamines
10. Benzodiazepines
11. Xylazine
12. Nicotine

**
4. Alcohol
People often do not consider alcohol to be a drug, but alcohol addiction is an extremely common condition. Alcohol is a legal substance that is widely available. Similar to other drugs, alcohol takes effect by releasing dopamine into the brain. It is often called the "social drug" because it tends to decrease anxiety which relaxes people in social situations. Alcohol use can quickly become out of control when people rely on it to help them release endorphins. Alcohol can also cause severe withdrawal symptoms, so it is important that those addicted to alcohol seek treatment for their condition.

Colt1911 ::

Pol pa raje naredimo referendum za prepoved vseh stvari ki zasvojijo. Razen Aloje Vere.
Zadetki ste za ?>:D

XIIT ::

c3p0 je izjavil:

Velika večina zapohančkov pač kadi in meša s tobakom, torej še en minus. Zvijanje "špinela" je zanje ritual, ki ga ne zamenjajo za noben piškotek ali drug "edible".

Tako. Po legalizaciji bodo zeliščarji še bolj smradili povsod. Če se (zvečer) sprehodiš po kakšnem slovenskem mestu, jih sigurno zavohaš, po legalizaciji pa bo situacija samo še hujša. Če koga zanima kako to izgleda, naj gre na dopust v Kanado ali določena mesta v ZDA.

Od legalizacije bodo profitirali so razni slaščičarji in prodajalci hitre prehrane (v primeru da jim zaradi legalizacije ne bodo upadli alternativni viri dohodkov).

Poleg slaščičarjev bo legalizacija zmaga za vladajočo (globalno) elito, ker droge ljudi naredijo docilne konformiste, ki ne predstavljajo grožnje sistemu. Pa to ne pomeni, da se docilnih konformistov ne da sproducirati brez drog, te so samo še en pripomoček v arsenalu sistema.

Seveda mislim droge v najširšem možnem pomenu.

Bonus meme za vse, ki ste prebrali zgoraj napisano, kakor tudi za vse s kratkim razponom pozornosti, ki niste.

"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

NuMaN ::

Sem za, samo ne vem kako tehnično izvesti prepovedi, povezanih s tehnologijo.

Prepoved religije, pornografije, internet, TV, radio in kino največ 3 ure dnevno.

NuMaN ::

Pozabil sem še dodati šport.

In še eno stvar, ki je ne bom napisal, ker bi doživel pogrom.

Meizu ::

Poleg slaščičarjev bo legalizacija zmaga za vladajočo (globalno) elito, ker droge ljudi naredijo docilne konformiste, ki ne predstavljajo grožnje sistemu.


Zgodovina trdi drugače.

Od legalizacije bodo profitirali so razni slaščičarji in prodajalci hitre prehrane (v primeru da jim zaradi legalizacije ne bodo upadli alternativni viri dohodkov).


To si se kar precej potrudil na široko napisat da imaš daljnogled pred sabo ki nese glih pičlih 5 metrov.

Bonus meme za vse, ki ste prebrali zgoraj napisano, kakor tudi za vse s kratkim razponom pozornosti, ki niste.


Jap, Amsterdam je kr greznica ja. Veliko slabše kot pri nas. :))

Vmes pa pridno pozabiš nalimat kako luštno slikco iz Romunije al pa ostalih varšavskih držav, kjer je bila konoplja ziher legalna (not), alkohol pa nelegalen (not).
««
20 / 25
»»