» »

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

««
35 / 35
»
»»

2dark ::

Magic1 je izjavil:

A to so tista 40, ki so v bistvu že 50? Včasih so 40 letni tipi zgledali 50. Pri 60ih pa so itak začeli že na britof odhajat. Nekateri so dovzetni za sivenje in so lahko že pri 30 sivi. Jaz nisem opazil, da bi bili moški v pod 50 pretirano sivi v povprečju. Je pa danes malo več odgovornosti in pritiskov v okolju, kar načeloma bolj vpliva na staranje in sivenje. Ni to več juga, kjer si lagano sportski 40 let v službo hodil (četudi dostikrat v zelo strupeno okolje).


To je res. Danes moški izgledajo mlajši. Med drugim je tudi dejstvo, da so včasih veliko več alkohola uživali, manj bili športno dejanvi, niso uživali vitaminov in kadili so.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

J.McLane ::

Pa na polju po cele dneve (sonce)
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Magic1 ::

Mesečnik je moral začeti končno nekaj delat in je v kombinaciji s svojimi geni nahitro osivel. Imam jaz tudi sošolca iz srednje, ki je bil že v zgodnjih 30 siv, je pa večina ostalih v štiridesetih skoraj nič. Pleške se bolj delajo, kot pa sivi lasje.
Magic

JU11 ::

J.McLane je izjavil:

In rezultat v teh dveh letih je?


Odkar uporabljam oboje finasteride sem na boljšem kot sem bil pred 2 leti, kar se tiče las. Minoxidil sem uporabljal že pred tem 2 leti, vendar se je stanje začelo slabšati in sem vključil finasterid. Jaz po začetku zdravljenja z finasteridom v prvih 3 mesecih nekega dodatnega izpadanje las nisem imel, obratno v 10 dneh sem opazil, da mi na roki pri tuširanju ostane bistveno manj las. Teorija je, da se izpadanje poveča, ker izpadejo slabi lasje in na tem mestu zrastejo novi. Kar se tiče slabih učinkov, sem na trenutno opazil, da imam manjši libido, predvsem v prvih mesecih, nič drastičnega. Sedaj pa tega ne opazim več, mogoče sem se navadil ali pa sem na istem, kot sem bil pred jemanjem. Tudi nisem več v 20tih, sem blizu 40tim. Drug negativni učinek je pa bolj vodena sperma, ki je več ali manj ista odkar uporabljam zdravilo, to je mogoče problem, za nekoga, ki želi otroke, ali dejansko vpliva na to pa nevem, nisem delal nikakršnih testov glede tega.

2dark ::

Ka pravjo ženske? Si zdej bolj privlačen? Te kaj bolj opazijo na ulici, se ti nasmehnejo , ko gredo mimo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

JU11 ::

2dark je izjavil:

Ka pravjo ženske? Si zdej bolj privlačen? Te kaj bolj opazijo na ulici, se ti nasmehnejo , ko gredo mimo.


Po pravici povedano, se pač ne vidim brez las, to počnem čisto zase, zdi se mi, da mi pobrita frizura ne bi pasala. Je pa zanimivo, da pri drugih sploh ne gledam, ali so brez las ali niso. Opaziš valda že, a nimam nobenega pozitivnega ali negativnega mnenja o tem, vidim in pozabim.

Meiniken ::

Če ima kdo preveč časa si naj tale video pogleda (oziroma posluša). Se kar na široko dotakne pleše in vpliva na duševno zdravje. Začetek je na 23:55.
««
35 / 35
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Presaditev las

Oddelek: Loža
97631 (7047) FireSnake
»

Gostejši lasje?

Oddelek: Loža
173943 (3340) Timurlenk
»

Čebulni sok pri plešavosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9215144 (13161) TheBlueOne
»

seboroicni dermatitis in izpadanje las s cebulico

Oddelek: Loža
3312819 (11698) Pithlit

Več podobnih tem