» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
92 / 92
»
»»

chucki ::

monitor999 je izjavil:

oj.

Kaj vzeti, Galaxy s21 FE ali Galaxy a55 ?


Vedno se vzame S serija pa ceprav je stara 3 generacije.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Kurzweil ::

Rabim nov telefon... izkušnje me učijo, da več kot dam za telefon, prej oz. lažje ga spravim v stanje, da sem slabe volje... tako, da ne dam več kot nekih +-300€. Zaradi tega imam tudi sekundarni telefon, da ko gre za kakšno bitko tipa Dan D/Normandija, da mu ni hudega, to je CAT b100 , ki dela že 10 let in baterija še sedaj dela 7-10 dni, seveda nima praktični ničesar, lahko pa z njim podložiš kolesa buldožerja, ga vržaš v vodo ali z njim odpreš pivo.

Rad naredim dobro sliko, baterija je fino, da drži čim dlje, igre pa skoraj ne igram oz. so to razne zadeve za mučenje možganov, tipa Word of Wonders, torej ne rabim "gamerski telefon". Zaradi mene, mi lahko prislušujejo tudi Kitajci, vse resne stvari imam tako na desktopu.

Čim manj navlake v softwarskem smislu, še manj pa kiča... torej najraje bi imel neko čisto preproščino, črno, brez nekih ornamentov in blaznih logotipov...

O telefonih nimam pojma, zato sem še toliko bolj hvaležen za nasvete!

novak-t ::

Kateri telefon za okoli 300eur ima dobro kamero? note 13 pro+ ima 200MP, samo kaj ko so ostale dve kameri 8MP in 2MP, pa sprednja 16MP...

jonystar ::

Moj Huawei P20 se zgleda po 6 letih počasi poslavlja, saj se je v zadnjih 2 mesecih 3x naključno resetiral. Tako, da počasi gledam za novimi telefoni. Gledam iPhone 13, ki je po fizičnih merah zelo podoben trenutnemu(to mi je zelo pomembno pri telefonu), imam pa vprašanje za tiste, ki imate iPhone. Ali ima Apple navigiacija možnost vnosa kordinatov, kot ima to google maps?

To redno uporabljal pri google maps, ko grem v hribe in vnesem v navigacijo kordinate, da me pripelje točno do izhodiščne točke.

Leo II ::

Saj imaš tudi Google maps na iphonu...

jonystar ::

Potem pa sploh ni problema. Hvala ti za info. Sem mislil, da ima Apple samo svojo navigacijo.

pegasus ::

Pixel 8a ali fairphone? Oba bi moral nalimati na en pol kilski power bank ...

bigbada ::

Kje je najcenejši samsung s24 ultra 512gb?
V bigbang ga dobim za 1150€ preko vez.
Je še kje ceneje?

PacificBlue ::

««
92 / 92
»
»»