» »

EON telemach

EON telemach

refosk ::

Zanima me kako v aplikaciji EON dodam določen program v priljubljene v mojih vsebinah ?

Darja3 ::

Že dva dni se trudim prijaviti v EON predplacniski aplikaciji.
Ne sprejme enega e maila
Ne sprejme drugega e maila
Če sprejme tretji e mail, ne sprejme mojega in moje telefonske številke.
Da je napačna se prikaže.

Nisem več pametna.
Imam app eon Na smart TV sonny bravo.

Pred meseci sem jo že imela, pa je pretekla.
Sedaj smo kupili še en EON predplacniski paket, pa ga nikakor ne moremo spraviti v življenje.

Kaj delamo narobe? ?
Kličemo tehnično podporo, ampak ?, ne dobim pametnega odgovora. Kr tko na kratko.
Oprostite, je dokaj enostavno, ampak pri prijavi se zatakne.

Napišem mail
Napišem telefonsko št.
Mi že pri prvi črki javi - napačen e mail.
Pa še moja telefonska številka, da ni ta prava.

Res imam že dosti tega.
Kaj sedaj??? ?

beta1 ::

Kolikor jaz vem, se da samo enega enkrat aktivirati na email im telefonsko stevilko.

Za email boste morali uporabiti email na keterem se nikoli nikdar ni bil altiviran EON prepaid. Enako telefonska stevilka.

Torej npr: nov gmail acc in nova SIM kartica z Hoferja.

Pol pa mislim, da bi moralo delati
Huawei LTE CPE master.

mike1 ::

Pa kako je to sploh legalno? Tudi jaz imam isti problem. Itak TV ne uporabljam, ampak so me vseeno pred leti nategnili da sem vzel EON full paket, ker je bil vseeno najcenejši med poplavo drugih scam paketov, kjer vsiljujejo to jebeno telefonijo in 100+ programov ki jih noben ne gleda (itak 50% airtime so pa same reklame). Zdaj so pa nekaj posodabljali EON app kar seveda tudi zbriše moj user/pass tako da ga moram na novo zaprosit na njihovi strani, kjer se pa na vse pretege trudijo da ti to čimbolj onemogočijo. Najprej itak šteevilka ne zagrabi, vpišem email, posodobim geslo in mi vrže nekaj v stilu "NO HASH" kar seveda pomeni, da kao nimajo mojega poštnega naslova. V nulo so izpilili tole nategovanje, verjetno imajo cel kup takšnih uporabnikov, ki se jim ne da ubadati z TV-jem plačujemo pa še vedno polno ceno. Res vse pohvale telemach, takoj bi zamenjal če nebi imel še slabše izkušnje z A1 in drugimi.

libreus ::

aplikacija eon connect ne deluje na iOS. že par mesecev pravijo, da "rešujejo težave" ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach EON (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2495835750 (1597) mat_ko
»

Telemach (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26337510 (500) mat_ko
»

Se da kje gledati Sport klub kanale? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13339498 (5135) strom_15
»

Kako gledat slo programe brez naročnine na slo operaterje (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5912468 (4061) temij72694
»

Za vse željne satelitskega interneta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
374151291 (106193) amigo_no1

Več podobnih tem