» »

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?"

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?"

Temo vidijo: vsi
««
171 / 171
»
»»

Colt1911 ::

Kje je UDBA ????????:P

paradajzos ::

Colt1911 je izjavil:

Kje je UDBA ????????:P

Ziher si hotu rečt UJV, ane? Tko se je reklo v Sloveniji.

karafeka ::

Kaj se je zgodilo s tistimi seznami ljudi, ki so bili udbaši oz. sodelovali z UDBO?

paradajzos ::

Pozabljeno. Mislim, da je to vse potiho izginilo z neta.

T440 ::

GDPR, seveda.
Ni pravne podlage za kaj takega imeti javno dostopno.
Pravna podlaga je rezervirana dandanes bolj za nakup hardware-a.

111111111111 ::

johnnyyy je izjavil:


Največja ironija pri vsem pa je da konkurenčna prepoved ne vpliva, če delaš v drugi branži. Tako je lahko nekdo brez problema referent na UE in skrbi za gradbena dovoljenja, popoldne pa svetuje strankam kako prodobiti GD. :D Tako človeku popoldne svetuješ kaj naj naredi, naslednji dan mu pa le-to odobriš na drugem šihtu. 8-)

:D

Dosti avtomehanikov delavcem tudi dovoli, da kaj za svoj žep popravijo v njihovi delavnici popoldan.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

Gambino je izjavil:


Višja medicinska sestra, če dela 12 ur v nedeljo zasluži pd 200 do 250E neto, 4 tedni v mesecu pa je od 800E do 1000E, samo v vednost. Zdravniki pa zaslužijo še več!

Če mene vprašaš dobi medicinska sestra premalo za 12 ur nedeljskega dela. Dohtar pa zasluži 300-350€. Na zidarskem odru dobiš 180€ za 12 ur v nedeljo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

hendriks ::

:)) Tole je pa bila poslastica. Kako Jajo brutalno uniči Goloba. Nimaš kaj, treba mu je priznati kompetence, spomin in retorične sposobnosti. Golob pa kot majhna punčka. :))

https://n1info.si/novice/slovenija/eksk...

T440 ::

Če sem prav opazil na obcestnih plakatih Svoboda poziva prebivalce naj na volitvah razmišljajo samostojno in s svojo glavo.... Kar je kul, ampak malo ironično pa je, da namesto šefa Svobode pa razmišlja Instagram Tina.

nejclp ::

hendriks je izjavil:

:)) Tole je pa bila poslastica. Kako Jajo brutalno uniči Goloba. Nimaš kaj, treba mu je priznati kompetence, spomin in retorične sposobnosti. Golob pa kot majhna punčka. :))

https://n1info.si/novice/slovenija/eksk...

zgleda si gledal en drug video, ampak v tem, ki sem ga gledal jaz, je golob pofukal jajota v vse tri luknje in še v glavo.

karafeka ::

nejclp je izjavil:

hendriks je izjavil:

:)) Tole je pa bila poslastica. Kako Jajo brutalno uniči Goloba. Nimaš kaj, treba mu je priznati kompetence, spomin in retorične sposobnosti. Golob pa kot majhna punčka. :))

https://n1info.si/novice/slovenija/eksk...

zgleda si gledal en drug video, ampak v tem, ki sem ga gledal jaz, je golob pofukal jajota v vse tri luknje in še v glavo.

Točno to dela golob tudi vsem nam…

Dimnik ::

nejclp je izjavil:

hendriks je izjavil:

:)) Tole je pa bila poslastica. Kako Jajo brutalno uniči Goloba. Nimaš kaj, treba mu je priznati kompetence, spomin in retorične sposobnosti. Golob pa kot majhna punčka. :))

https://n1info.si/novice/slovenija/eksk...

zgleda si gledal en drug video, ampak v tem, ki sem ga gledal jaz, je golob pofukal jajota v vse tri luknje in še v glavo.


Haha, vidva z holobom sta se pokakala...

bbbbbb2015 ::

Pač, kolikor sem gledal dvoboj, če temu lahko tako rečem, je Janša poskušal zrelativizirati vsako obdolžbo. Ima pa nenormalno globino političnega razumevanja. Zna se braniti z argumenti, kar je sicer smešno - on je v opoziciji.

Golob pa je poskušal z aktivističnimi trditvami, ki so v svoji osnovi puhle (aka "verjamem v pravno državo"). Ko je bil izzvan, da pokaže globlje razumevanje, se je poskušal izzivu ogniti, oz. ga ignorirati. Vidi se, da je njegovo politično razumevanje da ne rečem plitvo, tanko ko lak na avtu. Ne vem, če je na N1 zahteval vprašanja v naprej. Verjetno je in jih je dobil. Tako da gledamo zverzirano verzijo Goloba.

Nezverzirana verjetno ne bi znala kupiti sendviča v trgovini, ampak bi poslal potrčkota, da mu ga kupi.

Koliko poslancev bodo golobarji dobili, bomo videli. Jaz verjamem, da malo ali nič. S tem sicer ne povzdigujem Janšo, seveda. Zanj, oz. za SDS gotovo ne bom glasoval. Za golobarje pa nikoli ne bom glasoval.

Zgodovina sprememb…

Malidelničar ::

bbbbbb2015: Meni so celo na Redditu, ki je bolj levo usmerjen, na komentar, da je JJ povozil Goloba, dali ogromno 'thumbs up'.
Ne vem, potem se ti zdi, da so ankete, ki napovedujejo 2 poslanca GS zmanipulirane?
Verjetno GS mora dobiti rezultat zdaj na evropskih, ker čene bo kriza.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

mtosev ::

Po moje bo GS dobila 2 poslanca. Z nekaterimi stvarmi se ne strinjam, a mi je GS bolj všeč od JJ-a
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

T440 ::

mtosev je izjavil:

Po moje bo GS dobila 2 poslanca. Z nekaterimi stvarmi se ne strinjam, a mi je GS bolj všeč od JJ-a

Globoka politična analiza by mtosev.
Bog pomagaj volitvam kjer takšni glasujejo.

c3p0 ::

Problem je, da je takih mtosev-ov v Sloveniji polno, zato tudi jaz mislim, da bo pernati dobil 2 poslanca.

lynxslo5 ::

mtosev je izjavil:

Po moje bo GS dobila 2 poslanca. Z nekaterimi stvarmi se ne strinjam, a mi je GS bolj všeč od JJ-a


Kateri intelektualki boš pa dal preferenčni glas? Joveva ali Maša Kociper?

mtosev ::

Novakovi iz NSi. Če ne bi bilo Novakove bi glasoval za SD.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

StarMafijec ::

lynxslo5 je izjavil:

Kateri intelektualki boš pa dal preferenčni glas? Joveva ali Maša Kociper?

Intelektualka Maša zna s krogci orisati finančne in proračunske probleme ter manevre. Zato bo glas šel njej, a ne.

hendriks ::

Malidelničar je izjavil:


Ne vem, potem se ti zdi, da so ankete, ki napovedujejo 2 poslanca GS zmanipulirane?


Odvisno pod kaj šteješ manipulacijo. Dovolj je že, da vzorec vzameš v urbanih okoljih. Poznamo mi njihove "metodologije"..

primoz4p ::

StarMafijec je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Kateri intelektualki boš pa dal preferenčni glas? Joveva ali Maša Kociper?

Intelektualka Maša zna s krogci orisati finančne in proračunske probleme ter manevre. Zato bo glas šel njej, a ne.

Za lažjo odločitev:


pangro ::

komju resni.ca jemlje glasove? S prorusko tematiko se je marsikomu zameril.

lynxslo5 ::

mtosev je izjavil:

Novakovi iz NSi. Če ne bi bilo Novakove bi glasoval za SD.


In zakaj si tako navdušen nad Novakovo? Jaz bom svoj preferenčni glas dal Petru Gregorčiču in SLS.

Drugače se pa strinjam s tabo, da bo Svoboda dobila dva EU poslanca.

bbbbbb2015 ::

Malidelničar je izjavil:

bbbbbb2015: Meni so celo na Redditu, ki je bolj levo usmerjen, na komentar, da je JJ povozil Goloba, dali ogromno 'thumbs up'.
Ne vem, potem se ti zdi, da so ankete, ki napovedujejo 2 poslanca GS zmanipulirane?
Verjetno GS mora dobiti rezultat zdaj na evropskih, ker čene bo kriza.


Že leta se z manipulacijo anket vpliva na odločanje volilcev. Če bodo dobili dva poslanca ali ne, bodo pokazale volitve, ki so, resnično, najboljša anketa.

Ker so imeli doslej (v bistvu še vedno imajo) slabo polovico poslancev v parlamentu (40 od 90), bi to pomenilo, da bi sedaj morali dobiti 4 poslance. Že 2 poslanca je torej za 100% slabši rezultat.

primoz4p ::

Oprosti, ampak ta procentni račun je na nivoju Maše Kociper. :P)

Malidelničar ::

SDS ima smisel za humor, ni kaj: :))
https://x.com/JJansaSDS/status/17969637...

Ob vseh očitkih na SDS moram reči, da imajo res dodelano in sproščeno kampanjo.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

karafeka ::

Resno vprašanje, zakaj je važno, katere poslance bomo imeli v EU parlamentu?
Kako je nam v preteklosti koristilo, kdo je tam bil? Še Peterle je bil najbolj znan po.... igranju ogrlic.

Gregor P ::

V bistvu je bolj važno del katere poslanske skupine v parlamentu EU bo.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

StarMafijec ::

Gregor P je izjavil:

V bistvu je bolj važno del katere poslanske skupine v parlamentu EU bo.

Verjetno je tako:
EPP: SDS, NSi, SLS
S&D: SD
GUE-NGL: Levica
Renew: GS, Desus + DD

111111111111 ::

Malidelničar je izjavil:

SDS ima smisel za humor, ni kaj: :))
https://x.com/JJansaSDS/status/17969637...

Ob vseh očitkih na SDS moram reči, da imajo res dodelano in sproščeno kampanjo.

Glede na to da Golobu svetuje Tinca, ki je kao kraljica instagrama, jo je SDS popolnoma povozil. :D Tale kampanja je res dodelana. Vključili so še umetno inteligenco. Golob ima pa duhovo, ki poskuša deliti računalnike. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

fur80 ::

111111111111 je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

SDS ima smisel za humor, ni kaj: :))
https://x.com/JJansaSDS/status/17969637...

Ob vseh očitkih na SDS moram reči, da imajo res dodelano in sproščeno kampanjo.

Glede na to da Golobu svetuje Tinca, ki je kao kraljica instagrama, jo je SDS popolnoma povozil. :D Tale kampanja je res dodelana. Vključili so še umetno inteligenco. Golob ima pa duhovo, ki poskuša deliti računalnike. :D


To jima ne koristi nič, na koncu sta le Janez in Golob (sploh se ne morem spomnit kako mu je v resnici ime). Na koncu so nam eni kupovali prtičke z gumico, drugi pa najslabše računalnike kar jih lahko dobiš še trenutno na trgu. Eden misli, da je genij, drugi, da je edini. Eden ima korono drugi pa poplave.

dexterboy ::

enemon je izjavil:

Grims, Zala Tomašič in SOS so gostovali pri Peru Martiću. Poglejte od 3:25:00 naprej, kako en model napade Grimsa, da so v času vlade SDS pripeljali v Slovenijo največ šiptarjev, pri besedah ni bil ravno izbirčen. :))
kristus... ni osebno, da ne boš zameril, samo jest prvič slišim za tega vlogerja PM... pol je pa tole še 4 ure long... je vredno ogleda ali pa je enakovredno 4-im uram v vaški gostilni? Ker tam lahko vsaj gledam postavno lepotičko od kelnerce. Še enkrat, nočem žaliti.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dexterboy ::

argument je izjavil:

Aha, zdaj je že večina spričeval v Sloveniji ponarejenih. Ni konca ne kraja dokazov za SDS inteligenco.
khm... kar pozna folka, ki je naredil faks ob delu pri raznih "Univerzum in B2" scenah... ker je je osvojeno znanje... aja, sorry, ni ga. Če bi ta daner vložil v bitkojne, bi danes bila kokoška dežela milijonarjev 8-)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

MrStein ::

111111111111 je izjavil:


Glede na to da Golobu svetuje Tinca, ki je kao kraljica instagrama, jo je SDS popolnoma povozil. :D Tale kampanja je res dodelana. Vključili so še umetno inteligenco.

Če že prave nimajo. :))

No, resno: od kod ta "meme" o umetni inteligenci? So jo že v enem členu na RTV SLO omenili, a zgolj to, omenili. Kje je uporabljena?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

bbbbbb2015 ::

111111111111 je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

SDS ima smisel za humor, ni kaj: :))
https://x.com/JJansaSDS/status/17969637...

Ob vseh očitkih na SDS moram reči, da imajo res dodelano in sproščeno kampanjo.

Glede na to da Golobu svetuje Tinca, ki je kao kraljica instagrama, jo je SDS popolnoma povozil. :D Tale kampanja je res dodelana. Vključili so še umetno inteligenco. Golob ima pa duhovo, ki poskuša deliti računalnike. :D


Tincika gor, Tincika dol, tudi ona nima kaj za pokazati. Saj za to se gre ves čas. Da pokažeš rezultate svojega dela. Ona lahko samo pokaže ali hotele, kjer je užitkarila ali kaj podobnega. To razen zelo ozko grupo ljudi v bistvu ne zanima ali so celo škodoželjni (aka Nova24).

Lahko golobček vleče trebuh noter in skriva podbradek gor ali dol, lahko gleda v kamero, ne mimo kamere... To stvari ne spremeni.

Vsaj jaz mislim, da jih ne. Ker Ninamedia še vedno napoveduje 2 poslanca golobarjem.

StarMafijec ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Vsaj jaz mislim, da jih ne. Ker Ninamedia še vedno napoveduje 2 poslanca golobarjem.

Mislim, da ankete po navadi kar točno izmerijo. Število poslancev se običajno zelo dobro ujema s številom izvoljenih poslancev.
Anketarji dobro vedo, kaj delajo in kako se izračuna rezultate.

Tudi ne razumem, zakaj Svoboda ne bi dobila dveh poslancev. Recimo ta vlada v primerjavi s prejšnjo ne trola na X-u (Twitterju) in to je za večino ljudi že ključna izboljšava v načinu vodenja.

gort ::

StarMafijec je izjavil:

Recimo ta vlada v primerjavi s prejšnjo ne trola na X-u (Twitterju) in to je za večino ljudi že ključna izboljšava v načinu vodenja.

Najbrz res, vecina volicev ni zahtevna, zelo slab PR naredi sam po sebi dovolj skode. Zal.

link_up ::

krasna priloznost, da cvet naberemo in ga posljemo v eu. :)
In and Out

fur80 ::

gort je izjavil:

StarMafijec je izjavil:

Recimo ta vlada v primerjavi s prejšnjo ne trola na X-u (Twitterju) in to je za večino ljudi že ključna izboljšava v načinu vodenja.

Najbrz res, vecina volicev ni zahtevna, zelo slab PR naredi sam po sebi dovolj skode. Zal.


Meni je najbolj zanimivo, kdo dela SDS PR. Oni preprečujejo svoje volivce, ki jih itak že imajo, teh 20% bo vedno volilo za njih, pa če dajo reklamo ven ali ne. Janez se lahko z drekom namaže, pa bodo vseeno rekli, da lepo diši. Da bi prevzeli vlado pa vedno rabijo vsaj ene levičarje, ker imajo svojih volilcev premalo. Vsi ki volijo kogarkoli drugega so pa glupi (poznam kar nekaj SDS-ovcev) in potem je isto vedno ko so volitve. Vedno me gledajo z tistimi očmi pred volitvami, da sedaj so pa oni na vrsti, ponosni, da nam bo Janez sedaj pokazal, edini kar zna in potem razočaranje. Ni bolj smešnega, desničarja po volitvah, ko me prepričuje, da sedaj bomo pa jedli travo, ko ni Janez na oblasti, kot, da mi on da krožnik na mizo! :D Za zmago na volitvah mora Janez prepričati mene, da ga obkrožim, ne pa nekoga, ki ga bo tako ali tako volil! :D
Ena razlika je, da levica ne potrebuje desnice za PV, obratno pa ne gre.Torej si z komunajzeri, udobvci, rdečkarji,... sami sebi streljajo v koleno! :D Niso kdaj premislili malo, se vsedli dol. Se mi zdi, da Logarju je že bolj jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

T440 ::

Cel kup pisanja.
Levica zna fajn govorit pa rožce sadit, realnost pa jih vedno povozi in vedno poglobijo sranje v gospodarstvu in dvignejo davke.
Desnica je malenkost bolj realna in sposobna, sam v komunikaciji z sodobnimi nebinarniki mal preveč robata in direktna pa jo imajo potem skoz v zobeh.
V Sloveniji mtosevi volijo in mtosevi izvolijo, zato pa nas ostale države prehitevajo. T'k pač je.

StarMafijec ::

T440 je izjavil:

Levica zna fajn govorit pa rožce sadit, realnost pa jih vedno povozi in vedno poglobijo sranje v gospodarstvu in dvignejo davke.

Saj to je definicija levice. Dvig davkov, saj gre lahko več denarja za common good. Gospodarstvo si pa pač zasluži sranje (po njihovem), saj gospodarstvo je tisto, ki izkorišča nas, male ljudi. Prav mu je!

fur80 ::

T440 je izjavil:

Cel kup pisanja.
Levica zna fajn govorit pa rožce sadit, realnost pa jih vedno povozi in vedno poglobijo sranje v gospodarstvu in dvignejo davke.
Desnica je malenkost bolj realna in sposobna, sam v komunikaciji z sodobnimi nebinarniki mal preveč robata in direktna pa jo imajo potem skoz v zobeh.
V Sloveniji mtosevi volijo in mtosevi izvolijo, zato pa nas ostale države prehitevajo. T'k pač je.


Saj zato. V sobi imaš 10 ljudi. 3-je vedno volijo za SDS, 1 za NSi, 6 pa za levico. Kako desničar postane PV v sobi? Narediš TV in poveš vsem drugim, da so glupi in neumni ter nimajo pojma, da so komunajzarji, rdečkarji, skratka lenuhi. Greš na volitve in razočarano ugotoviš, da imaš samo 3+1 glas. Čez 4 leta ponoviš vajo, to ponavljaš vse do penzije in kriviš novi obraz! :D Kako prepričaš 2 levičarja, da bosta glasovala zate je SDS-u po 33 letih samostojne države še sedaj uganka. Mogoče upaš, da pridejo migranti in bodo povečali število ljudi v sobi naslednje leto? Ali pa upaš, da so levičarji ravno tista leta rodili več desničarjev? :D Saj pravim, da se Logarju to že svita, medtem ko nekateri upajo na čudež. :D Človek, ki je volil Goloba, Meseca ali Fajonko nikoli ne bo obkrožil Janeza, to nam je menda vsem jasno? ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

T440 ::

Seveda je jasno.
Obkrožil bo Šarca. Oz. karkoli mu bo 24ur pač vtupil v glavo.
Pol bo pa doma zadovoljen Woltu naročil eno porcijo McDonaldsa.

fur80 ::

T440 je izjavil:

Seveda je jasno.
Obkrožil bo Šarca. Oz. karkoli mu bo 24ur pač vtupil v glavo.
Pol bo pa doma zadovoljen Woltu naročil eno porcijo McDonaldsa.


Ampak vedno gredo z istimi ljudmi, z isto zgodbo že 30 let in upat na boljši, drugačen rezultat je pač smešno. Janezove nedolžne učke in nasmeh palijo samo pri tistih, ki že itak volijo njega, ostale to kvečjemu odbija. To, da oni na kdo vam laže zmerja ljudi z rdečkarji, komunisti, lenuhi, socialkarji,... pač ne bo prepričala ljudi, da bodo volili desno, zato ker desni potrebijejo volilce iz drugega pola, ne obratno :D Ne razumeš, da si delajo prekleto škodo s tem, bi si skoraj upal trditi, da bi Janez brez tako neumnega PR-a in jastrebov in noreTV bil verjetno mandatar in to brez prebegov strank. Eu volitve so nekaj, se bo pa verjetno zgodilo, da bo Goloabar potem še 4 leta na oblasti in potem se bomo spet vsi čudili?! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()
««
171 / 171
»
»»