» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
34 / 42
»»

Zimonem ::

Saj še ni konc. Pa tudi Tony Brothers ne bo igral vseh tekem. Bo p moral Dallas paziti da ne bodo igralci ogrožali SGA , ko jih ta brca v jajca.

Leo II ::

Pa cepec se je še pritoževal Brothersu da je dobil tehnično. SGA je res podn, zaščitena zlata gos...

Zvezdica27 ::

ma kaj jaz vem, do 4q je bilo čist ok, gafford če bi bil malo bolj zbran, bi bilo 5 pik razlike, tako je bilo 10... 4q pa začetku razen Irvinga ni bilo nič, gafford izgubljena žoga in slabo zabijanje (samo en prosti zadet), pol pa williams 2 trici in je blo 15 lufta izbenada (namest da bi znižali na tistih 5, ko je pač vse mogoče)

začetek 4q ni bilo nobene energije, sam dallas ni zgledal nemočen... jaz mislim, da okc ni tako močan, kot smo mislili, sam bo treba pa bolj gristi. ld77 bolj prori koncu je bilo, bolj je bil anemičen...

v redu bo. g2, please!

zu

Legon ::

Mato989 je izjavil:

No pa če bi slučajnbo pogledal tekmo, bi mogoče opazil, da se je drugi polcajt zelo težko gibal.


Gledam tekmo zdaj, 1. polčas pogledal... bistveno je zakaj the fuck ga potem igrajo če je tak invalid... še celo Leonarda so potegnili ven ko so videli da to ne bo to...



Ker Doncic pač ni Kawahi, ki rabi load balancing in rokavičke, če hočeš karkoli od njega. In zato pač vstaja, ker Dallas niti pod razno ni obupal in kot je že ves čas očitno, brez LD trenutno niso konkurenčni OKC. Vprašanje je, če se situacija za Luko ne bo izboljšala, ali so lahko konkurenčni z njim, ampak brez njega pač ne bo šlo, ne proti OKC.

OKC je to tekmo dobro presodil, da je Irving trenutno večja grožnja in so posledično prilagodili igro temu. V takem trenutku, ne glede na poškodobo, bi Luka moral prevzet offenzivno breme in tokrat ni šlo. Odločala bo naslednja tekma, pri 2:0 OKC IMO ni premagljiv.

Me pa začenja skrbet kaj bo z njegovim kolenom za prihajajoče OI, če rehabilitacija ne bo 100% ni šans, da ga bo Dallas pustil igrat.

judoka ::

Tud ce ga pustijo igrat, ce ma probleme z kolenom naj si vzame 1 poletje za pavzo in optimizacijo telesa. Koncno.

Ker OI so super in vse, ampak SLO repka se mi tud z njim ne zdi konkurencna za visoka mesta, za 7 mesto pa itak nima
smisla tvegat zdravja.

Kurzweil ::

Slovenija se mora sploh na OI uvrstiti... Grčija, Hrvaška (brez Bogdanovića), Dominikanska republika... seveda je out tudi Čančar, Murič... kot kaže naturaliziramo novega centra, ki bo seveda precej neuigran oz. vprašanje, kako se bo vklopil v sistem... koleno še naprej obremenjavat sigurno ni OK, tudi dolgoročno ne, pa četudi se lahko vleče po igrišču... ne bom presenečen, če Luke ne bo niti na kvalifikacijah... sicer v tej seriji proti OKC jaz nikakor ne bi obupal... se pa bojim dneva, ko bo Luka preprosto moral končat sezono zaradi kolena, upam, da se motim.

IL_DIAVOLO ::

Kot sem ze rekel, dallas prevec bazira igro na doncica. Pri okc-ju tega ni bilo, verjetno se noben zmagovalec championshipa ni igral kot igra dallas. In tudi dallas ne bo izjema.

Ni pogojev da te s tako predvidljivo igro ne preberejo v seriji 6 tekem. Okc ima se precej rezerve, dallas pa ne vem ce. In nikoli ne bo boljse, ce bo doncic v playoff prihajal nacet in utrujen. Pa tudi ce ne bi bil, kader dallasa je preslab in iztrosen.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

judoka ::

Kurzweil je izjavil:

Slovenija se mora sploh na OI uvrstiti... Grčija, Hrvaška (brez Bogdanovića), Dominikanska republika... seveda je out tudi Čančar, Murič... kot kaže naturaliziramo novega centra, ki bo seveda precej neuigran oz. vprašanje, kako se bo vklopil v sistem... koleno še naprej obremenjavat sigurno ni OK, tudi dolgoročno ne, pa četudi se lahko vleče po igrišču... ne bom presenečen, če Luke ne bo niti na kvalifikacijah... sicer v tej seriji proti OKC jaz nikakor ne bi obupal... se pa bojim dneva, ko bo Luka preprosto moral končat sezono zaradi kolena, upam, da se motim.


1 tekma, ni panike, ampak s takim Doncicem bo verjetno game over za letos.

Sem govoril tud o kvalifikacijah, model naj letos preskoci reprezentanco, ker kot receno tudi z njim niso konkurencni in vprasanje ce bi sploh prisli na OI.

nejc_nejc ::

Nima kaj igrat za reprezentanco.

kow ::

Drzi. Luka se bi moral spociti. Delno je imo kriv tudi trenerski stab. V zacetku sezone je Luka igral prevec minut. Vse kar je vec kot 35 minut na tekmo je norost.

nejc_nejc ::

Sicer naj igra če hoče, samo kmalu bo spoznal, verjetno se že zaveda, koliko hijen se s tem šlepa ter po prsih tolče.

To so že opazili ter so fotra not porinl.....

IL_DIAVOLO ::

Kriv si je popolnoma sam, ker si je okoli sebe zgradil zid in vedno velja samo njegova. Vedno v reprezentanci, vedno igra max minut. Saj kidd bi ga verjetno dal pocivat, ampak kaj ce ga ne sme. Bognedaj da bi mu rekel da naj ze enkrat utihne in se neha kregat s sodniki.

Zakaj Jokica ni nikoli v repki? Ker mu klub ne dovoli.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zimonem ::

Jokiča ni ker se mi ne da. Pa tudi sam ve da ni za fiba gameplay.

nejc_nejc ::

Donke je pa se naiven mulc.

Il_diav
Pa ti res verjames, da ni pol stvari preračunano zrežiranih tam v NBA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejc_nejc ()

Zvezdica27 ::

helou, kaj točno pa je s tem kolenom?

zz

Kurzweil ::

BREAKING: Thanasis Antetokounmpo has sustained a torn Achilles tendon and will undergo surgery.

Fell off the bench!?

čigra ::

Zvezdica27 je izjavil:

helou, kaj točno pa je s tem kolenom?

zz


V usa nekaterih medijih pišejo o "misteriozni poškodbi kolena".

Kurcu ne valja ta egoističen Dončič.
En velik bullshit od igralca!
(pa zdi se mi tufi udi, da ima precej nizek IQ, ko po vsaki tekmi izjavlja "I have to be better").

Ps: Brunson bo pa "sam osebno" NY pripeljal v finale vzhoda (no, malo pretiravam, poškodbe so tudi NY načele).

Dončič ni igralec za play-off. On je za 82 tekem, ko se ne igra kaj preveč obrambe! Za nabijanje osebne egoistične statistike, v play offih pa pod vsako kritiko!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

čigra ::

Then against the Clippers he shot 40.5% from the field and 24% from three FOR A SERIES

Then tonight he shot 32% and 13% from three.

Fat boy LD77 is done.

Če mu telički placajo max opcijo, je franšiza zabetonirana v "mulju" naslednjih 10 let.

čigra ::

Kurzweil je izjavil:

BREAKING: Thanasis Antetokounmpo has sustained a torn Achilles tendon and will undergo surgery.

Fell off the bench!?


Čudno ne, da LD igra po 40 min s poškodovabim kolenom. Grk ni igral nič!

Horas ::

sj pravim, dončiča matra previsok odstotek telesne maščobe ja ma okol 25%, to je too much!!! da ne omenjam čevaparja in salamarja, ki ima skorda 40%!!

miami ma odlično , to da je klubsko pravilo, da morajo vsi imet 10% telesne maščobe! sam poglejte vse igralce, ki so in igrajo v heat!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

čigra ::

Zdi se, da telički sploh ne vejo igrati obrambe. Ali pa se jim ne da (ker mislijo, da bodo step back trice LD77 to nadomestile v napadu).

https://m.youtube.com/watch?v=9UIPytqqe...

Horas je izjavil:

sj pravim, dončiča matra previsok odstotek telesne maščobe ja ma okol 25%, to je too much!!! da ne omenjam čevaparja in salamarja, ki ima skorda 40%!!

miami ma odlično , to da je klubsko pravilo, da morajo vsi imet 10% telesne maščobe! sam poglejte vse igralce, ki so in igrajo v heat!


Absolutno drži. Tip najbrž zmeče v sebe vse in svašta in ob kakšni koli uri.

Naj si pogleda več kot 10 let starejsega LeBrona in njegov način dijete in fitnesa v postseason.

LD bo pa nabiral maščobo do naslednjega oktobra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

čigra ::

Glavno, da je Cuban podaljšal s Kiddom pred 2. krogom play-offa :8)

čigra ::

čigra je izjavil:

Zvezdica27 je izjavil:

helou, kaj točno pa je s tem kolenom?

zz


V usa nekaterih medijih pišejo o "misteriozni poškodbi kolena".

Kurcu ne valja ta egoističen Dončič.
En velik bullshit od igralca!
(pa zdi se mi tufi udi, da ima precej nizek IQ, ko po vsaki tekmi izjavlja "I have to be better").

Ps: Brunson bo pa "sam osebno" NY pripeljal v finale vzhoda (no, malo pretiravam, poškodbe so tudi NY načele).

Dončič ni igralec za play-off. On je za 82 tekem, ko se ne igra kaj preveč obrambe! Za nabijanje osebne egoistične statistike, v play offih pa pod vsako kritiko!


To, kar kažejo Brunson in NY Kniksi je ekipa za spoštovanje!

Seveda majo pameten coaching stuff, ne kot Dallas.

Brunson je zaradi poskodbe igral le par minut v 1/4, koncal s 3 točkami.

Vrnil se je v 3/4 in povedel ekipo do nove zmage! In to s % meta, o katerem lahko Doncic le sanja.

Ps: glavno, da so Kidd-u podaljšali pri Dallasu (in najbrž Miliču tudi 😂)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

Gambino ::

Jokič MVP rednega dela, zasluženo, Luka tretji!

čigra ::

https://www.espn.ph/nba/story/_/id/4010...

2x je Dallas imel 2021/22 na mizi 55 mio in 4 leta podaljšanja za Brunsona. A so zavrnili (v play-offu 22 pa je bilo že prepozno, Brunson je šel za 106 mio v NY).

Pa je pol Dallas kupil Irvinga za 126 mio za 3 leta (pa 2023 sploh niso prišli v play-off)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

arnecan1 ::

čigra je izjavil:

Zdi se, da telički sploh ne vejo igrati obrambe. Ali pa se jim ne da (ker mislijo, da bodo step back trice LD77 to nadomestile v napadu).

https://m.youtube.com/watch?v=9UIPytqqe...

Horas je izjavil:

sj pravim, dončiča matra previsok odstotek telesne maščobe ja ma okol 25%, to je too much!!! da ne omenjam čevaparja in salamarja, ki ima skorda 40%!!

miami ma odlično , to da je klubsko pravilo, da morajo vsi imet 10% telesne maščobe! sam poglejte vse igralce, ki so in igrajo v heat!


Absolutno drži. Tip najbrž zmeče v sebe vse in svašta in ob kakšni koli uri.

Naj si pogleda več kot 10 let starejsega LeBrona in njegov način dijete in fitnesa v postseason.

LD bo pa nabiral maščobo do naslednjega oktobra.

Aja, Awful Coaching je tvoj vodnik po poteh NBA? Po njegovih komentarjih sodiš, kdo kam sodi?

Ker tukaj namreč Dončiča hvali. In to pred kratkim

A sedaj se boš zaradi tega spremenil v njegovega oboževalca in visel na njegovih j...cih?

Skratka, ko Dallas močno izgubi, prilezeš izpod nekega kamna in bruhaš slovensko zavist in ne dejstev.

Za Clipperse si tudi trdil, da so veliki favoriti, ker tako pravijo stavnice.

Sedaj pa je Dončič predebel, prelen, prevelik egoist.... LeBron pa ga verjetno hvali, ker so mu plačali.

Mene samo zanima, če DAL uspe to serijo obrniti, a boš zlezel nazaj pod kamen, izpod katerega si prišel?

Zato bodi objektiven, napiši da je Dončič igral slabo, podstandardno, da je DAL igral, slabo, zakaj tako, itd, ne piši pa pritlehne stvari da ima Dončič nizek IQ.

Sicer pa, ko prečitam tvoj drugi stavek na Slotechu (prvi je bil pozdrav), me ne čudi zakaj tako pišeš: Mogoče je se je že gdo srečal z naslednjim problemom:

To se nisi zatipkal, toliko vem, kako izgleda tipkovnica.

čigra ::

@ arnecan1

1. To je edina tekma, kjer so igrali obrambo, druga proti Clippersom (in ravno takrat je medek LD staknil poškodbo, a ne?)

2. Da so Clippersi favoriti v tej seriji jaz nisem trdil nikdar in nikoli (in nobene stavnice jih niso favorizirale)

3. Doncič je predebel, to je dejstvo. Njegova igra je slomotion crap in edino stepback trica ga je držala nad povprečjem (stepback trica je pa itak najlažji način v napadu).

4. Pod kamnom si ti in tebi podobni, ki eno nepomembno franšizo v NBA zaradi bucoja LD dvigujete v nebo.

5. Pod nobenim kamnom nisem jaz, morda si ti!

6. Ko LD niti v reprezentanci ne bo (najbrž), boš pa najbrž ti zlezel pod kamen, kamor spadaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

Leo II ::

A ni to ena taka slovenceljska stereotipna lastnost? Nevoščljivost, v lastni majhnosti pač ne preneseje da je nekdo, ki izhaja iz istega okolja, 1000krat uspešnejši od njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leo II ()

Mato989 ::

čigra je izjavil:

@ arnecan1

1. To je edina tekma, kjer so igrali obrambo, druga proti Clippersom (in ravno takrat je medek LD staknil poškodbo, a ne?)

2. Da so Clippersi favoriti v tej seriji jaz nisem trdil nikdar in nikoli (in nobene stavnice jih niso favorizirale)

3. Doncič je predebel, to je dejstvo. Njegova igra je slomotion crap in edino stepback trica ga je držala nad povprečjem (stepback trica je pa itak najlažji način v napadu).

4. Pod kamnom si ti in tebi podobni, ki eno nepomembno franšizo v NBA zaradi bucoja LD dvigujete v nebo.

5. Pod nobenim kamnom nisem jaz, morda si ti!

6. Ko LD niti v reprezentanci ne bo (najbrž), boš pa najbrž ti zlezel pod kamen, kamor spadaš.



LAC niso bili favoriti iz enega preprostega razloga... ker je Leonard bil poškodovan...

Razlika med PG13, Westbrookom in Hardnom napram Leonardu je ravno v tem da je Leonard ko je zdrav konstanta v napadu in obrambi, ostali trije imajo pa prebliske... sicer veliko pogostejše kot Hardaway in Kleber ampak vseeno... Na 7 tekem so 1-3 dobro odigrane tekme premalo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Zvezdica27 ::

helou.

Kar se tičče NYK in IND je to ena čudna košarka... atletska, hitra, a brez agresije v obrambi. Ne me narobe razumeti, saj se borijo in to, sam človek bi pričakoval, da bodo ustavljali preboje, agresivno pokrivali, pa je vse prelahko. Odprti meti za 3. Brunson pleše okoli, pa ga noben ne ošamari... Najbolj agresiven je Carisle, to vse pove. Zdaj... ali so oboji res tako nenormalni v napadu in pač stavijo samo na to ali pa ti dve ekipi pač nimata možnosti za prstan, ker ju bo prva prava obramba popolnoma in z največjo lahkoto ustavila (jaylen Brown že tako ropota). Spominja na malo bolj resen redni del, kot pa na playoff mode. Brunson sicer kao blesti, a nikakor po mojem ni igralec top kvalitete. Je zelo dober, da smo si na jasnem. Celtics jih bodo razmontirali, da res ne bo, v finalu pa bodo najbrž mrknili proti zahodu (če bo Tatum spet cviknil).

kar se tiče LD77, še zmeraj ne vem kaj naj bi bilo s kolenom?

LD77 je super igralec, ki zaradi mase marsikaj lahko dela, kar sicer ne bi mogel (če se mu da skakati, skače), visok je ravno rpav in je lahko skoraj vse, razen čistega centra. Da je počasnejši, je res, sam tako kot on bere gibanje in handla žogo, ga noben in tu kompenzira, ni pa najpočasnejši. In kakorkoli vzameš, dečko je v lajfu z žoganjem zaslužil več kot jaz, ki sem kao nek strokovnjak na svojem področju. Ko se mu kurac dvigne, mu ga lahko 5 bejb poliiže, tko da lih zmerjat ga ni treba, če pa pokritiziroamo slabo igro, pa to seveda lahko. Bomo videli G2 sedaj.

Pri LD77 je faktor še nekaj... saj on zna vse... im če ekipa igra enodimenzionalno (letos niti ne), je to kriv štab, trener, in ne LD77.

Sicer pa se nima kaj sekirati, isto kot jaz ima 0 naslovov NBA in jaz sem happy.

Bolj je zanimivo, iz leta v leto, kako je mogoče, da tistih 20 igralcev res top klase tako izstopa od ostalih 400, ki so v NBA in so tudi najboljši na planetu. To mene zanima, kako je to fakin možno...

zz

Kurzweil ::

Prvo je bil right knee soreness, torej zgolj bolečina... potem so ga nekje proti koncu serije z LAC proper pregledali in je bilo rečeno, da je sprained right knee, kar pomeni, da je bilo izpahnjeno desno koleno... nekak si predstavljam, da seveda ni bilo koleno dislocirano, ker potem seveda ne bi več igral, ampak tisto, ko ti malce skoči ven, ampak skoči nazaj not... kaj pa vem, kako se strokovno temu reče, vsak, ki pa je kdaj igral basket, pa bi skorajda moral vedet za kaj gre... kot seveda vidite, lahko igra,.. je pa po porazu proti OKC lepo povedal, da ne bi rad jokal in se izgovarjal, da sicer lahko igra in da mu zategnejo koleno, da mu ne more ven, da pa dokler ne bo proper počival, da se stvar ne bo spravila k sebi... po domače, do konca te serije ne bo igral normalno, še manj pa v kvalifikacijah za OI, kjer se kar pripravite, kjer zna klub pritisnit na njega... kar se njega tiče vemo, da vedno igra, če je le mogoče. Če bo DAL igral v daljšo serijo z OKC oz. celo napredoval, potem mislim, da moramo pozabit na njega na kvalifikacijah za OI... in obratno, če izpade DAL na hitro proti OKC, ima dejansko čaz malce odpočit koleno. Možno je seveda tudi to, da ne bo ne eno, ne drugo... je pa vmes mučil Luko še konkreten nahod, pa je vseeno igral. Torej je fant v stanju, ko bi polovica folka, ki ga tu kritizira, bila na bolniški in pila čaj, ki jim ga kuha mati...

Se pa lahko hitro zgodi, da bo v kvalifikacijah za OI... za Grke out Giannis in Thansis, za Hrvate bo out Bogdanović, za naše se lahko hitro zgodi, da bo poleg Čančarja, manjkal še Luka... bo na koncu KAT z zelo solidno Dominikansko Republiko počesal celotno konkurenco v Grčiji...

GupeM ::

Rahel izpah, kjer zadeva sama nazaj skoči, se imenuje zvin. Gre torej za zvin kolena. Tudi po angleško, knee sprain. Zvin gležnja je pa ankle sprain.

čigra ::

GupeM je izjavil:

Rahel izpah, kjer zadeva sama nazaj skoči, se imenuje zvin. Gre torej za zvin kolena. Tudi po angleško, knee sprain. Zvin gležnja je pa ankle sprain.


Najbrž ima knee sprain Grade 1
(če bi mel 2 ali 3 ziher nebi igral - in to so 3 medicinske klasifikacije za zvin kolena).

Sicer pa zanimivo, da tega uradno ne povejo in potrdijo (ob vsej meeicini, ki je na razpolago).

Upati je, da ne bo to šlo v Grade 2, glede na vse aktivnosti (osnova izboljšanja stanja je počitek).

https://ibb.co/CmPJBLf

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

čigra ::

To je fotka, ki sem jo poslal kolegu, strastnemu športniku, 8.4. in ga vprašal, kaj bi lahko bili ti rdeči flekeci na kolenih!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

čigra ::

Še to bi dodal: 7.4. je igral 35 min, 10. in 11.4. 35/36 min (tu je lovil najbrž MVP).

Če bi od 8.4. do 21.4. (to je dva tedna) počival, bi bil najbrž OK za Clipperse (in dalje v play-offu - ugibam!)

Kaj so bili tisti rdeči flekeci na kolenih, pa ne vem!!!

Duhec ::

Pobči, mirno in bolj spoštljivo!

Danes ponoči, no, jutri zjutraj ob 3:30 bo za Dallas (moje mnenje) odločilna tekma.
To morajo dobiti, drugače bo zelo težko naprej, tako fizično kot psihično.
V Dallasu prav pogrešam še kakega tipa ala Brunson, da bi vsaj malo razbremenil Luko. En Kyrie je premalo.
Prenos bo tudi na Arena Sport 1.
http://blackbird.si/

čigra ::

Res je, dajmo videti 2. tekmo, da nam bo morda več jasno (ali pa manj).

Vsekakor želim LD77 in Mavsom, da odšpilajo maksimalno zavzeto!

Kurzweil ::

BREAKING: The Phoenix Suns have fired head coach Frank Vogel.


Nisem presenečen, da je Vogel odletel, bi prej rekel, da sem kar pričakoval, da bo odletel.... podobno velja za Nicka Nursa pri PHI... Bo pa zanimivo videt, če bo Doc Rivers ostal v MIL, pomoje da bo, ker je bil Giannis Antetokunmpo poškodovan in ima možakar alibi...

Danes imam dober občutek za DAL, moram rečt, pa vse okoliščine ravno ne kažejo na to... pričakujem eno čisto drugo tekmo in drugačen pristop DAL...

IL_DIAVOLO ::

Mislim, da se jim obeta se en gladek poraz. Potem bi se znali zbrati in kakšno tekmo dobiti, trenutno pa se mi zdi da so psihološko precej v podnu.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Horas ::

Gambino je izjavil:

Jokič MVP rednega dela, zasluženo, Luka tretji!


niti slučajno, shai če že, kot je shaq rekel.

no bo vsaj popušu prot minesoti.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

hamez66 ::

Na zadnji tekmi sem enkrat res dobil občutek, da gledam veterane proti mladcem... ko je bil Luka v kadru :D

Če bo Lukovo koleno boljše in ne bo preveč živčen, bo napeto. V nasprotnem primeru zna biti še ena blamaža. Se je pa videlo, da Lukovo koleno ni pravo in da to ni samo izgovor. Je bil počasen, skakal ni, pa še met obupen. Samo mu vse oprostim, ker pač Dallas brez njega ni nič (se je to med sezono večkrat pokazalo) in je razumljivo, da taka poškodba nekje pusti posledice.

Aja, pa še THJ je zdaj zdrav. Obeti so res slabi. Mogoče z božjo intervencijo, da se danes usmili THJ-ja in bo imel trojke nad 50%.

Samael ::

Hitro gre lahko v eno ali drugo smer. Jutri (oz. zdaj že danes) sem frej, pa upam da bo vredno to noč prebedeti :)
Samael != Samuel

Leo II ::

Ka so Cleveland razmontirali Boston.. ne, ni Tatum zmrznil, ostali so.

Samael ::

Jo je pa hitro fasal po nosu. In takoj vrnil s trico :)
Samael != Samuel

Duhec ::

Konec 1/4. 36:32 za Dallas.
To je pa zdaj druga pesem... Luka prerojen (13 pik, trojke 4/5, če bi še ostali izkoristili lepe podaje Luke bi bilo vodstvo Dallasa še večje.
OKC pa hiter, gibčen... težka bo držat tak tempo še 3/4. Ali pač.
http://blackbird.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

Duhec ::

Kako hitro lahko skopni +14 prednosti Dallasa...
Gafford je klofnil po tabli z roko/prsti in odšel v slačilnico... upam, da ni kaj hujšega.
Washington odlično, Green tudi zadnji dve trojki, še Irving in Hardaway se morata aktivirati...
Konec 2/4, DAL:OKC 68:62
Luka je kar počepnil, pod levem kolenom spet malce krvi...
http://blackbird.si/

Duhec ::

Samael je izjavil:

Jo je pa hitro fasal po nosu. In takoj vrnil s trico :)

Ja, tole:
http://blackbird.si/

Samael ::

Timmy-ju se je začela Marija prikazovati. Končno.
Samael != Samuel

Leo II ::

Dončič lahko igra le 1 četrtino izgleda..

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Samael ::

Čeprav, roko na srce, je bila tisto njegova fantastična četrtina :P On in P.J. Washington sta bolj kot ne edina vlekla voz. Kyrie je bil, kot je že v navadi, v prvem delu povsem neviden.
Samael != Samuel
««
34 / 42
»»