» »

Ruski hekerji grozijo Sloveniji z napadom na elektro sistem

Ruski hekerji grozijo Sloveniji z napadom na elektro sistem

WizzardOfOZ ::

blackbfm je izjavil:

Vojno bi bilo trivialno preprečiti - enostavno bi prenehal preganjati ruščino ter odstopil od NATO idej.


vse je trivialno sam uklonit se je treba putinu, če ne je tsar besen in ti razsuje drzavo


Trivialno bi bilo tudi pri nas ukinit dvojeznična območja, se strinjaš? Madžare začnemo zatirat, prepovemo madžarščino v prekmurju, ukinemo in prepovemo knjige v madžarščini, revije prepovemo, preganjamo madžarskogovoreče, ... in vse table postavimo samo slovenske, pa ob italiji enako. Bo v redu? Bomo to preživeli?

V vseh državah obstajajo manjšine. Čas je, da se jih začne upoštevat in ne zatirat.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

uporabnik97 ::

Komaj čakam da se konča ameriška tiranija nad nami in nas razsvetli ruska verzija demokracije z enim kandidatom na volitvah in wcjem na štrbunk.
Vsaj razmišljat ne bo treba in na svežem zraku boš opravljal potrebo. Luksuz.

blackbfm ::

Saj nihče ne dvomi, da ne spadaš v to debato. Pač si ena pokvarjena raglja, ki nabija neke parole o stvareh, kjer ti manjka celotno ozadje. In potem pač misliš, da si boga za jajca zagrabil, ko nekaj ropotaš o putinofilih in ne vem kakšnih predpubertetniških skovankah možgansko mrtvih bebcev iz twitterja. Pojma nimaš, pač nekaj blebetaš, počutim se, kot bi se šel s šiptarjem pogovarjati o slovenskem leposlovju.


ja celo ozadje je da se evropa in njeni prebivalci sama odloča kako bo živela na svojem ozemlju, ne pa neki moskovčani. vaš tsar je kriv da je sibirija nerazvita in da nočete tja

cenzururan2 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Vojno bi bilo trivialno preprečiti - enostavno bi prenehal preganjati ruščino ter odstopil od NATO idej.


vse je trivialno sam uklonit se je treba putinu, če ne je tsar besen in ti razsuje drzavo


Trivialno bi bilo tudi pri nas ukinit dvojeznična območja, se strinjaš? Madžare začnemo zatirat, prepovemo madžarščino v prekmurju, ukinemo in prepovemo knjige v madžarščini,... in vse table postavimo samo slovenske, pa ob italiji enako. Bo v redu? Bomo to preživeli?

V vseh državah obstajajo manjšine. Čas je, da se jih začne upoštevat in ne zatirat.


Ma ja, jebe se obojim za jezik. Pač američani so si preračunali, da lahko z eno potezo, razpizdijo Rusijo, jo sprejo z EU, dosežejo še dodatne sankcije zoper Rusijo, hkrati pa zajebejo EU z regresijo gospodarstva in inflacijo. Sami pa za povrh še mastno profitirajo od prodaje energentov, orožja in vojnih kreditov Ukrajini. Cilj je pa itak spraviti USSR generacijo iz vladanja, zato, da se lahko polastijo ruskih naravnih bogastev. Vsa stvar je SAMO v kešu.

Zgodovina sprememb…

Sheteentz ::

stran, vidim da si nov na forumu. koliko računaš za propagando, si plačan po znakih, objavah?

cenzururan2 ::

blackbfm je izjavil:

Saj nihče ne dvomi, da ne spadaš v to debato. Pač si ena pokvarjena raglja, ki nabija neke parole o stvareh, kjer ti manjka celotno ozadje. In potem pač misliš, da si boga za jajca zagrabil, ko nekaj ropotaš o putinofilih in ne vem kakšnih predpubertetniških skovankah možgansko mrtvih bebcev iz twitterja. Pojma nimaš, pač nekaj blebetaš, počutim se, kot bi se šel s šiptarjem pogovarjati o slovenskem leposlovju.


ja celo ozadje je da se evropa in njeni prebivalci sama odloča kako bo živela na svojem ozemlju, ne pa neki moskovčani. vaš tsar je kriv da je sibirija nerazvita in da nočete tja

In EU se sama odloča kako bo živela na svojem ozemlju. Ukrajina ni Evropa, je neka zabačena brezvezna državica, ki ji je uspelo za trenutek zablesteti kot ameriški kanonfuter. Prej je vsem dol viselo za njih, zdaj po vojni jim bo pa še bolj.

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

In EU se sama odloča kako bo živela na svojem ozemlju. Ukrajina ni Evropa, je neka zabačena brezvezna državica, ki ji je uspelo za trenutek zablesteti kot ameriški kanonfuter. Prej je vsem dol viselo za njih, zdaj po vojni jim bo pa še bolj.


okej, kdaj se seliš v st petersburg?

cenzururan2 ::

Sheteentz je izjavil:

stran, vidim da si nov na forumu. koliko računaš za propagando, si plačan po znakih, objavah?

Po banih moderatorja, ne morem imeti stalnega nicka, ker me ves čas dol meče (izkoriščam momente, ko bluefiš drka na nekaj drugega). Sicer tvoja natolcevanja o propagandi, pa samo pomenijo, da si preneumen, da bi razumel kaj pišem. Zanimivo, kako smradi ne vidite, kako zelo se motite o celotni zadevi, ste pa preleni in preneumni, da bi šli sami naštudirati (pa je vse v uradnih arhivih in diplomatskih depešah), niste pa pripravljeni priznati, da so vas američasti nategnili od zadaj s storžem in da ste izpadli popolni idioti, ker ste nasedli.

blackbfm je izjavil:

In EU se sama odloča kako bo živela na svojem ozemlju. Ukrajina ni Evropa, je neka zabačena brezvezna državica, ki ji je uspelo za trenutek zablesteti kot ameriški kanonfuter. Prej je vsem dol viselo za njih, zdaj po vojni jim bo pa še bolj.


okej, kdaj se seliš v st petersburg?

Ker, če izjaviš popolno neumnost, potem si pameten in imaš prav. Jah, zajebana permisivna vzgoja. Se lepo kaže, najprej na kretenizmih antivaxerjev in zdaj na kretenih, ki bi brez kakršnegakoli znanja debatirali o geopolitiki, verodostojen vir pa se jim zdi twitter. Bravo človeštvo, dobro si zajebalo.

Zgodovina sprememb…

T440 ::

Ne komplicirat. Rabiš le odgovor na vprašanje: katera država je s kolono tankov l. 2022 vstopila v sosednjo državo in potem v naslednjih dveh letih v sosednji državi podrla kar nekaj mest in povzročila smrt več tisoč vojakov te sosednje države (in tudi svojih seveda).
Pa brez whataboutanja, je res simpl vprašanje za odgovorit.

cenzururan2 ::

T440 je izjavil:

Ne komplicirat. Rabiš le odgovor na vprašanje: katera država je s kolono tankov l. 2022 vstopila v sosednjo državo in potem v naslednjih dveh letih v sosednji državi podrla kar nekaj mest in povzročila smrt več tisoč vojakov te sosednje države (in tudi svojih seveda).
Pa brez whataboutanja, je res simpl vprašanje za odgovorit.

Ja, to je dovolj, za tipičnega neodraslega kretena, ki misli, da je redukcija do absurda argument, dejansko pa samo logična zabloda. Svet pa žal ni tako preprost, kar boš mogoče (ali pa tudi ne) spoznal, ko odrasteš.

Zgodovina sprememb…

T440 ::

cenzururan2 je izjavil:

T440 je izjavil:

Ne komplicirat. Rabiš le odgovor na vprašanje: katera država je s kolono tankov l. 2022 vstopila v sosednjo državo in potem v naslednjih dveh letih v sosednji državi podrla kar nekaj mest in povzročila smrt več tisoč vojakov te sosednje države (in tudi svojih seveda).
Pa brez whataboutanja, je res simpl vprašanje za odgovorit.

Ja, to je dovolj, za tipičnega neodraslega kretena. Svet pa žal ni tako preprost, kar boš mogoče (ali pa tudi ne) spoznal, ko odrasteš.

A potem ne boš odgovoril?

cenzururan2 ::

T440 je izjavil:

cenzururan2 je izjavil:

T440 je izjavil:

Ne komplicirat. Rabiš le odgovor na vprašanje: katera država je s kolono tankov l. 2022 vstopila v sosednjo državo in potem v naslednjih dveh letih v sosednji državi podrla kar nekaj mest in povzročila smrt več tisoč vojakov te sosednje države (in tudi svojih seveda).
Pa brez whataboutanja, je res simpl vprašanje za odgovorit.

Ja, to je dovolj, za tipičnega neodraslega kretena. Svet pa žal ni tako preprost, kar boš mogoče (ali pa tudi ne) spoznal, ko odrasteš.

A potem ne boš odgovoril?

Rusija. Ampak vse ostalo, kar sem napisal še vedno velja. Mimogrede, če datum umakneš, lahko odgovorim tudi ZDA. Francija. UK.

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Se lepo kaže, najprej na kretenizmih antivaxerjev in zdaj na kretenih, ki bi brez kakršnegakoli znanja debatirali o geopolitiki, verodostojen vir pa se jim zdi twitter. Bravo človeštvo, dobro si zajebalo.


ja tako to delajo tipični srbofili, rusofili, putinofili

cenzururan2 ::

blackbfm je izjavil:

Se lepo kaže, najprej na kretenizmih antivaxerjev in zdaj na kretenih, ki bi brez kakršnegakoli znanja debatirali o geopolitiki, verodostojen vir pa se jim zdi twitter. Bravo človeštvo, dobro si zajebalo.


ja tako to delajo tipični srbofili, rusofili, putinofili

Ja, si že povedal, do kam ti razum seže, ne rabiš ponavljat, sem razumel že prvič. Pač nisi dorasel tem tema, ne se sekirat, obriši si mamimo mleko okrog ust in počakaj 20 let, pa bo kaj bolje.

Zgodovina sprememb…

T440 ::

cenzururan2 je izjavil:

T440 je izjavil:

cenzururan2 je izjavil:

T440 je izjavil:

Ne komplicirat. Rabiš le odgovor na vprašanje: katera država je s kolono tankov l. 2022 vstopila v sosednjo državo in potem v naslednjih dveh letih v sosednji državi podrla kar nekaj mest in povzročila smrt več tisoč vojakov te sosednje države (in tudi svojih seveda).
Pa brez whataboutanja, je res simpl vprašanje za odgovorit.

Ja, to je dovolj, za tipičnega neodraslega kretena. Svet pa žal ni tako preprost, kar boš mogoče (ali pa tudi ne) spoznal, ko odrasteš.

A potem ne boš odgovoril?

Rusija. Ampak vse ostalo, kar sem napisal še vedno velja. Mimogrede, če datum umakneš, lahko odgovorim tudi ZDA. Francija. UK.

Hvala.
Probleme je najbolj učinkovito reševati tako, da se najprej reši največji problem, potem pa še malenkosti. In največji problem je trenutno pač Rusija.
Če bo enkrat Francija dnevno raketirala Anglijo ter si aneksirala Wales pa dodava na seznam tudi Francijo, prav?

blackbfm ::

Ja, si že povedal, do kam ti razum seže, ne rabiš ponavljat, sem razumel že prvič. Pač nisi dorasel tem tema, ne se sekirat, obriši si mamimo mleko okrog ust in počakaj 20 let, pa bo kaj bolje.


razum seže do tega da je putin navaden lažnivec in manipulator, tako kot ti

cenzururan2 ::

T440 je izjavil:


Probleme je najbolj učinkovito reševati tako, da se najprej reši največji problem, potem pa še malenkosti. In največji problem je trenutno pač Rusija.

Se ne strinjam, brez sranja ZDA po Ukrajini, ruskih tankov tam ne bi bilo, mi ne bi imeli inflacije,... Lahko sicer zdaj posledice ameriških dejanj imenuješ vzroki ampak temu pač ni tako.

In po vaši dikciji, bo ZDA srala naslednjič pri neki drugi državi s svojo proxy vojno. Ker ji dajate vedeti, da lahko. Da je dovolj zabitih ljudi na svetu, da jim ne bo nihče jebal mater.

T440 je izjavil:

Če bo enkrat Francija dnevno raketirala Anglijo ter si aneksirala Wales pa dodava na seznam tudi Francijo, prav?

Zakaj pa ravno Anglijo, se zalivske vojne spomniš? Kaj pa Libije? Boš šel malo pogledat, kaj se dogaja v Centralni Afriki, Legion etrangere pa to?

blackbfm je izjavil:

Ja, si že povedal, do kam ti razum seže, ne rabiš ponavljat, sem razumel že prvič. Pač nisi dorasel tem tema, ne se sekirat, obriši si mamimo mleko okrog ust in počakaj 20 let, pa bo kaj bolje.


razum seže do tega da je putin navaden lažnivec in manipulator, tako kot ti

Pravzaprav si putinovim metodam ti precej bližje.

Zgodovina sprememb…

uporabnik97 ::

cenzururan2 je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Se lepo kaže, najprej na kretenizmih antivaxerjev in zdaj na kretenih, ki bi brez kakršnegakoli znanja debatirali o geopolitiki, verodostojen vir pa se jim zdi twitter. Bravo človeštvo, dobro si zajebalo.


ja tako to delajo tipični srbofili, rusofili, putinofili

Ja, si že povedal, do kam ti razum seže, ne rabiš ponavljat, sem razumel že prvič. Pač nisi dorasel tem tema, ne se sekirat, obriši si mamimo mleko okrog ust in počakaj 20 let, pa bo kaj bolje.

Ja ti si pa tako inteligenten in tvoji argumenti so trdni kot skala ampak kje pa so, vidim samo žaljenje. Zato pa letiš s foruma. Ampak krivi so pa seveda vedno drugi ker ne dojamejo tvojega presvetlega intelekta. Nekam znano se mi zdi hmmm

cenzururan2 ::

uporabnik97 je izjavil:

cenzururan2 je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Se lepo kaže, najprej na kretenizmih antivaxerjev in zdaj na kretenih, ki bi brez kakršnegakoli znanja debatirali o geopolitiki, verodostojen vir pa se jim zdi twitter. Bravo človeštvo, dobro si zajebalo.


ja tako to delajo tipični srbofili, rusofili, putinofili

Ja, si že povedal, do kam ti razum seže, ne rabiš ponavljat, sem razumel že prvič. Pač nisi dorasel tem tema, ne se sekirat, obriši si mamimo mleko okrog ust in počakaj 20 let, pa bo kaj bolje.

Ja ti si pa tako inteligenten in tvoji argumenti so trdni kot skala ampak kje pa so, vidim samo žaljenje. Zato pa letiš s foruma. Ampak krivi so pa seveda vedno drugi ker ne dojamejo tvojega presvetlega intelekta. Nekam znano se mi zdi hmmm


Ne, jaz ne dojemam vašega ne-intelekta, da ne rečem vaše globoke neizobraženosti in naivnosti, zato vam bi rad dal malo za mislit. Očitno vas precenjujem. Niste sposobni misliti.

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Se ne strinjam, brez sranja ZDA po Ukrajini, ruskih tankov tam ne bi bilo, mi ne bi imeli inflacije,..


seveda, vse razorožit, ven iz zda, eu nato da boste srbofili in putinofili srečni postavljali ultimate evropi

:))

mokre sanje

cenzururan2 ::

blackbfm je izjavil:

Se ne strinjam, brez sranja ZDA po Ukrajini, ruskih tankov tam ne bi bilo, mi ne bi imeli inflacije,..


seveda, vse razorožit, ven iz zda, eu nato da boste srbofili in putinofili srečni postavljali ultimate evropi

:))

mokre sanje

In nadaljne neumnosti... pismo, tvoji starši in okolica se mi kar malo smilijo, čeprav sami so te naredili, naj trpijo.

Zgodovina sprememb…

uporabnik97 ::

Očitno precenjuješ le sebe in kar koli že ponujaš s svojim jokanjem.

cenzururan2 ::

uporabnik97 je izjavil:

Očitno precenjuješ le sebe in kar koli že ponujaš s svojim jokanjem.

Očitno ti ne razumeš kaj pišem. Potem imaš pa probleme in zadeve imenuješ jokanje. Pojdi si raje zdravit ego s kakšno športno uro, pa proteini in žepno svetilko. Ostani pri svojem dometu in konstruktivno prispevaj v debate, ki jih razumeš.

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

blackbfm je izjavil:

ja celo ozadje je da se evropa in njeni prebivalci sama odloča kako bo živela na svojem ozemlju, ne pa neki moskovčani. vaš tsar je kriv da je sibirija nerazvita in da nočete tja


Od kje ti ideja, da se sami odločamo?

Smo se sami odločili, da ne smemo trgovati z Iranom? Pa da moramo pomagati pri okupaciji Iraka in Afganistana? Ter da moramo sedaj pomagati Ukrajini?

Ter kako to, da se madžarom grozi, da se jim bo zlomilo gospodarstvo, če ne bodo volili v skladu z ameriškimi interesi namesto z njihovimi?

Dejstvo je, da gospodar zahteva enoumje, potrošniki MSM pa to podpirajo in prodajajo kot svobodo, ker imajo od tega materialne koristi.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

blackbfm ::

In nadaljne neumnosti... pismo, tvoji starši in okolica se mi kar malo smilijo, čeprav sami so te naredili, naj trpijo.


nisem na tekočem a gre putinu slabo zadnjih 48 ur? ker ponavadi takrat postanete ful aktivni in agresivni, ko rusija puši po ukrajini

Od kje ti ideja, da se sami odločamo?

Smo se sami odločili, da ne smemo trgovati z Iranom? Pa da moramo pomagati pri okupaciji Iraka in Afganistana? Ter da moramo sedaj pomagati Ukrajini?

Ter kako to, da se madžarom grozo, da se jim bo zlomilo gospodarstvo, če ne bodo v en glas tulili z ameriško zunanjo politiko, oz. njihovo izpostavo v Bruslju?


ja sami se odločamo, tako je.. moraš razumet da skrajno desni predstaljate manjšinski del populacije.. vemo zakaj ponavadi ni po vaše, ker ste pač družbeno škodljivi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

cenzururan2 ::

blackbfm je izjavil:

In nadaljne neumnosti... pismo, tvoji starši in okolica se mi kar malo smilijo, čeprav sami so te naredili, naj trpijo.


nisem na tekočem a gre putinu slabo zadnjih 48 ur? ker ponavadi takrat postanete ful aktivni in agresivni, ko rusija puši po ukrajini

Če ti nisi na tekočem, sem jaz toliko manj. Me ne zanima ne Putin, ne Ukrajina. Zanimajo me bebci, ki omogočajo ZDA netiti vojne po celem svetu ter uničevati gospodarstvo EU.

blackbfm ::

Zanimajo me bebci, ki omogočajo ZDA netiti vojne po celem svetu ter uničevati gospodarstvo EU.


to so te v kremlju nahecal

T440 ::

cenzururan2 je izjavil:

T440 je izjavil:


Probleme je najbolj učinkovito reševati tako, da se najprej reši največji problem, potem pa še malenkosti. In največji problem je trenutno pač Rusija.

Se ne strinjam, brez sranja ZDA po Ukrajini, ruskih tankov tam ne bi bilo, mi ne bi imeli inflacije,... Lahko sicer zdaj posledice ameriških dejanj imenuješ vzroki ampak temu pač ni tako.
In po vaši dikciji, bo ZDA srala naslednjič pri neki drugi državi s svojo proxy vojno. Ker ji dajate vedeti, da lahko. Da je dovolj zabitih ljudi na svetu, da jim ne bo nihče jebal mater.

Ti vse kar praviš, je da brez mini kril, make-upa in push-up nedrčkov, tudi Kolja Ivanović ne bi posilil tiste najstnice tam pred diskom. In da zdaj mi posilstvo neupravičeno imenujemo težava, ti pa trdiš, da je posilstvo samo posledica originalnega vzroka, ki pa da je mini krilo in push-up nedrček. In praviš, da če bomo posiljevalca aretirali bo to samo potuha tisti najstnici, da bo tudi naslednjič šla ven v mini krilu.
Skratka, si kompleten gravž od človeka.
Eno je politika (pri čemer se tudi sam v marsičem z neumnostmi EU ne strinjam), ampak nekaj drugega je pa na tisoče nabornikov s tanki poslat podirat mesta in ubijat ljudi v sosednjo državo.

cenzururan2 ::

blackbfm je izjavil:

ja sami se odločamo, tako je.. moraš razumet da skrajno desni predstaljate manjšinski del populacije.. vemo zakaj ponavadi ni po vaše, ker ste pač družbeno škodljivi


To si pa slabo zaključil, skrajna desnica je v Sloveniji večinoma rezervirana za neizobražene ruralce in po tvojih lastnih besedah, daš vedeti, da si to predvsem sam.

Poldi112 ::

blackbfm je izjavil:

ja sami se odločamo, tako je.. moraš razumet da skrajno desni predstaljate manjšinski del populacije.. vemo zakaj ponavadi ni po vaše, ker ste pač družbeno škodljivi


Kolega, nič se sami ne odločamo, delamo točno to, kar nam veli gospodar. Ne dosti drugače od držav v USSR. Vprašanje je le, zakaj zagovarjate to enoumje, ki nam je vsiljeno s strani američanov.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

cenzururan2 ::

T440 je izjavil:

cenzururan2 je izjavil:

T440 je izjavil:


Probleme je najbolj učinkovito reševati tako, da se najprej reši največji problem, potem pa še malenkosti. In največji problem je trenutno pač Rusija.

Se ne strinjam, brez sranja ZDA po Ukrajini, ruskih tankov tam ne bi bilo, mi ne bi imeli inflacije,... Lahko sicer zdaj posledice ameriških dejanj imenuješ vzroki ampak temu pač ni tako.
In po vaši dikciji, bo ZDA srala naslednjič pri neki drugi državi s svojo proxy vojno. Ker ji dajate vedeti, da lahko. Da je dovolj zabitih ljudi na svetu, da jim ne bo nihče jebal mater.

Ti vse kar praviš, je da brez mini kril, make-upa in push-up nedrčkov, tudi Kolja Ivanović ne bi posilil tiste najstnice tam pred diskom. In da zdaj mi posilstvo neupravičeno imenujemo težava, ti pa trdiš, da je posilstvo samo posledica originalnega vzroka, ki pa da je mini krilo in push-up nedrček. In praviš, da če bomo posiljevalca aretirali bo to samo potuha tisti najstnici, da bo tudi naslednjič šla ven v mini krilu.
Skratka, si kompleten gravž od človeka.
Eno je politika (pri čemer se tudi sam v marsičem z neumnostmi EU ne strinjam), ampak nekaj drugega je pa na tisoče nabornikov s tanki poslat podirat mesta in ubijat ljudi v sosednjo državo.

Ne vem kdo je Kolja in boli me kurac za najstnico. Govorim nekaj drugega, kaj, te spet redukcija do absurda jebe?

Jaz trdim samo nekaj, vse skupaj je zakuhala ZDA, ki jo je treba zaradi tega obsojati, sicer bojo svojo prakso nadaljevali. Ti se pa le ukvarjaj s posledicami in posiljenimi najstnicami. Očitno je to tvoj domet.

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

T440 je izjavil:

Skratka, si kompleten gravž od človeka.
Eno je politika (pri čemer se tudi sam v marsičem z neumnostmi EU ne strinjam), ampak nekaj drugega je pa na tisoče nabornikov s tanki poslat podirat mesta in ubijat ljudi v sosednjo državo.


Zahod to dela v neprimerno večjem obsegu kot rusi, ki zahodu po količini zločinov ne sežejo do gležnjev. Zanimivo, kako veliki moralizatorji s tem nimate nobenih problemov. Še zunanje ministrice, ki po TV razlaga, da je pol miljona mrtvih otrok dobra investicija v "demokracijo", večinoma niste sposobni obsoditi. Židje nam v živo izvajajo etnično čiščenje, in je vse kosher - celo podpirajo jih pri tem. Ampak Putin-a je pa nujno potrebno razbiti, ker "človekove pravice"? Koga vi farbate?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

blackbfm ::

To si pa slabo zaključil, skrajna desnica je v Sloveniji večinoma rezervirana za neizobražene ruralce in po tvojih lastnih besedah, daš vedeti, da si to predvsem sam.


če bi bil sam zabit ruralec, potem bi bil za putina, tko kot si ti :))

Kolega, nič se sami ne odločamo, delamo točno to, kar nam veli gospodar. Ne dosti drugače od držav v USSR. Vprašanje je le, zakaj zagovarjate to enoumje, ki nam je vsiljeno s strani američanov.


američani ponujajo tech, kulturo, in blaginjo.. to še ruska elita ve, zato ima dvojna državljanstva in nepremičnine po evropi.. kaj nam nudijo rusi .. ?

Bellator ::

blackbfm je izjavil:

To si pa slabo zaključil, skrajna desnica je v Sloveniji večinoma rezervirana za neizobražene ruralce in po tvojih lastnih besedah, daš vedeti, da si to predvsem sam.


če bi bil sam zabit ruralec, potem bi bil za putina, tko kot si ti :))

Kolega, nič se sami ne odločamo, delamo točno to, kar nam veli gospodar. Ne dosti drugače od držav v USSR. Vprašanje je le, zakaj zagovarjate to enoumje, ki nam je vsiljeno s strani američanov.


američani ponujajo tech, kulturo, in blaginjo.. to še ruska elita ve, zato ima dvojna državljanstva in nepremičnine po evropi.. kaj nam nudijo rusi .. ?


Tudi rusofili to vedo, zato so še vedno tukaj (tudi tisti, katerih podjetja so propadla)

cenzururan2 ::

blackbfm je izjavil:


Tudi rusofili to vedo, zato so še vedno tukaj (tudi tisti, katerih podjetja so propadla)

U še en otrok z znanjem iz twitterja, to pa res lepo, še malo pa bomo lahko organizirali tule vrtec.

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

Drugače putin je začel z vojno, ravno v času ko so se američani začeli umikati oz. zmanjševati svoj interes za evropo in se usmerili proti pacifiku. Zanimivo naključje drugače, politika ki jo je biden želel nadaljevati. Takrat se je zgodil tudi "reset" odnosov z rusojo (kot tudi sporazum z iranom).

To da imajo američani nek hud interes v rusiji, je bolj fikcija oz. kremeljska obsesjija.

cenzururan2 ::

blackbfm je izjavil:

kaj nam nudijo rusi .. ?

Surovine. Kitajci tehnologijo, kulturo in blaginjo pa EU. Američani ne vedo kaj kultura sploh je, če pa si pogledaš malo bolj natančno, izven hollywoodske produkcije boš videl, da tudi o blaginji ne vedo kaj dosti.

k4vz0024 ::

Dajte se malo umiriti. Privrženci strička Putina naj mu pišejo, da je Slovenija žrtev zarote ZDA in da, če hekerji izklopijo štrom, bo priljubljenost Putina močno padla.:D:P

blackbfm ::

Surovine. Kitajci tehnologijo, kulturo in blaginjo pa EU. Američani ne vedo kaj kultura sploh je, če pa si pogledaš malo bolj natančno, izven hollywoodske produkcije boš videl, da tudi o blaginji ne vedo kaj dosti.


surovine so sredstvo z najmanj dodane vrednosti.. za razvajene zahodnjake je to premalo

cenzururan2 ::

gozdar1 je izjavil:

To da imajo američani nek hud interes v rusiji, je bolj fikcija oz. kremeljska obsesjija.

Seveda ga imajo, halo, a veš kakšen ogromen playground surovin je to. Pa razen tega, za zraven, zajebejo še EU in spet služijo od prodaje orožja. Čisti win-win, temu, ki se je tega spomnil, bi čestital. Genialna ideja.

gozdar1 ::

Aha, biden dejanko kontrolira putina.

blackbfm ::

Seveda ga imajo, halo, a veš kakšen ogromen playground surovin je to


očitno slab, če morajo aneksirat tuja ozemlja

cenzururan2 ::

blackbfm je izjavil:

Surovine. Kitajci tehnologijo, kulturo in blaginjo pa EU. Američani ne vedo kaj kultura sploh je, če pa si pogledaš malo bolj natančno, izven hollywoodske produkcije boš videl, da tudi o blaginji ne vedo kaj dosti.


surovine so sredstvo z najmanj dodane vrednosti.. za razvajene zahodnjake je to premalo

Ampak, če jih nimaš, potem si lahko rit obrišeš z vso dodano vrednostjo.

m0LN4r ::

k4vz0024 je izjavil:

Radio Slovenija poroča, da ruski hekerji grozijo z napadom na slovensko električno omrežje in ga onesposobit za en teden!

Kako resna je grožnja?

Naj se pripravimo in potegnemo agregate iz garaže?;)

Vprašam...

Da se vrnemo na temo. Kaj tocno bi od tega imeli rusi? Mislim nimajo oni probleme z Nemci? Saj za Slovenijo sploh ne vejo, pa pomoti shekajo Slovasko.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

blackbfm ::

Ampak, če jih nimaš, potem si lahko rit obrišeš z vso dodano vrednostjo.


surovine ponujajo tut drugi, iphone pa lahko dobiš samo od američana

uporabnik97 ::

cenzururan2 je izjavil:

blackbfm je izjavil:

kaj nam nudijo rusi .. ?

Surovine. Kitajci tehnologijo, kulturo in blaginjo pa EU. Američani ne vedo kaj kultura sploh je, če pa si pogledaš malo bolj natančno, izven hollywoodske produkcije boš videl, da tudi o blaginji ne vedo kaj dosti.


Resno vam rečem fantje. Samo da imamo SUROVINE. Sam ni mi jasno kaj bi z njimi če bi bili primitivci na stopnji rusije.

cenzururan2 ::

blackbfm je izjavil:

Seveda ga imajo, halo, a veš kakšen ogromen playground surovin je to


očitno slab, če morajo aneksirat tuja ozemlja

Ne, morajo zaščititi svoja ozemlja pred potencialnim nato-ameriškim agresorjem. To so povedali, še preden je prvi tank zapeljal v Ukrajino.

uporabnik97 je izjavil:

cenzururan2 je izjavil:

blackbfm je izjavil:

kaj nam nudijo rusi .. ?

Surovine. Kitajci tehnologijo, kulturo in blaginjo pa EU. Američani ne vedo kaj kultura sploh je, če pa si pogledaš malo bolj natančno, izven hollywoodske produkcije boš videl, da tudi o blaginji ne vedo kaj dosti.


Resno vam rečem fantje. Samo da imamo SUROVINE. Sam ni mi jasno kaj bi z njimi če bi bili primitivci na stopnji rusije.

In otroček, spet bedarije kvasi, bi rad prispeval debati, pa je malo prekratek...

Zgodovina sprememb…

uporabnik97 ::

Ja mogoče bi lahko bili kot Rus, ki vozi svoj tank in kamor koli se zapelje je Rusija.

blackbfm ::

Ne, morajo zaščititi svoja ozemlja pred ameriškim agresorjem. To so povedali, še preden je prvi tank zapeljal v Ukrajino.


60000 kilometrov meje okoli in oni rabijo ravno aneksirana ozemlja v ukrajini da zaščitijo rusijo.. a to te je putin z lubrikantom al brez

WizzardOfOZ ::

Kako bi reagirala Madžarska, če mi začnemo mučiti in preganjati Madžare po prekmurju, jim prepovemo jezik na ozemlju Slovenije, ter začnemo kurit njihove knjige in revije, prepovemo njih izdajanje, ter ukinemo dvojezično cono in vse oznake krajev zamenjamo izključno s slovenskimi.

Glede na to, koga imajo za predsednika, bi rekel, da bi se le ta odločil enako kot se je njegov vzornik iz Moskve.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Amerika bi lahko bila utopija (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21923126 (16606) Zimonem

Prihodnost Rusije, Eu in Ukrajine (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24429278 (23865) bbbbbb2015
»

Priprave na predčasno priključitev Ukrajine v evropsko električno omrežje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
17823614 (15309) Mr.B

Več podobnih tem